SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Bar Ziębów zajęty przez komornika. Maria i Włodek stracą wszystko

Na Wspólnej. Bar Ziębów zajęty przez komornika. Maria i Włodek stracą wszystko

04.10.2016, godz. 16:30
Na Wspólnej. Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Maria (Bożena Dykiel)
Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz) z "Na Wspólnej" od dawna nie ma nic do powiedzenia w domu. W każdej sprawie zdaje się na Marię (Bożena Dykiel) i nigdy nie próbuje nawet pokazać jej, że ma inne zdanie na dany temat. Kłótni unika, jak mało który mężczyzna! foto: TVN/X-NEWS

To koniec baru Ziębów z "Na Wspólnej"?! Po tym jak Marii (Bożena Dykiel) skradziono dowód, w 2364 odcinku "Na Wspólnej" u Ziębów pojawi się komornik! Na nic zdadzą się tłumaczenia, że żadne z nich nie brało kredytu. Na dodatek okaże się, że sytuacja do której doszło jest winą Włodka (Mieczysław Hryniewicz), który chował listy od sądu! Maria będzie wściekła na męża! Co dalej z ich knajpą na osiedlu na Wspólnej?

"Na Wspólnej" odcinek 2364 - poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Maria z "Na Wspólnej" będzie wściekła i zszokowana gdy do jej lokalu wkroczy komornik! Urzędnik oznajmi osłupiałej kobiecie, że zaciągnęła kilka pożyczek i jej aktualny dług wynosi 20 tysięcy złotych.

Całą sytuację będzie próbować załawatwić Żaneta (Anna Guzik), która bezowocnie będzie tłumaczyć egzekutorowi, że jej mamie skradziono dowód. Nawet jeśli cała sprawa została zgłoszona na policję, komornik nic nie będzie mógł zrobić - jego ręce są związane, ponieważ nie ma on kompetencji do odwołania nakazu sądu.

Zobacz: Na Wspólnej. Tragiczny wypadek Wojtka i Mani. Zginą na motorze? - ZWIASTUN 2354 odcinka

Okaże się, że wielokrotnie były przysyłane do Ziębów listy z sądu wzywające do zapłaty długu, jednakże bez odzewu. Kiedy wyjdzie na jaw, że to Włodek ukrył całą sprawę przed resztą rodziny, Maria będzie wściekła! I nic dziwnego.

Cały ich biznes może upaść. Jak podaje "Świat Seriali", Zięba będzie się tłumaczył troska o zdrowie swojej małżonki. Na pomysł zaradzenia całej sytuacji wpadnie Monika (Sylwia Gliwa), która zaproponuje odwołanie się od wyroku sądu.

Ziębowie będą musieli napisać wniosek w którym załączą potwierdzenie z komisariatu, że faktycznie dowód Marii został skradziony jakiś czas temu. Do czasu wyniku odwołania się, bar jednak nie może zostać nieczynny. Całe szczęście, że w 2364 odcinku "Na Wspólnej" Tomek (Krzysztof Chodorowski) wpadnie na genialny pomysł!

Z racji, że wszystkie rzeczy zostaną skonfiskowane przez komornika, rozłoży leżaki i zrobi plażę z jadłodajni Ziębów. Pomysł bardzo szybko podchwycą klienci, którzy tłumnie zaczną się schodzić do przybytku - oczywiście z pomocą drobnej reklamy w postaci strony baru na portalu społecznościowym.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola po rozstaniu z Błażejem zacznie pić i sypiać z nieznajomymi

Pomimo tego, że sprawa z dowodem i długiem, którego Ziębowie nie zaciagnęli będzie w toku, jadłodajnia nadal będzie funkcjonować. Jak dalej potoczy się sprawa z komornikiem, zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "Na Wspólnej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: