SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kuba ucieknie z domu! Nie wybaczy Basi, że go okłamywała

Na Wspólnej. Kuba ucieknie z domu! Nie wybaczy Basi, że go okłamywała

24.09.2016, godz. 11:30
Na Wspólnej odc. 2350. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Andrzej (Tomasz Schimscheiner)
Na Wspólnej odc. 2350. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Andrzej (Tomasz Schimscheiner) foto: TVN/X-NEWS

Rozpad rodziny Brzozowskich z "Na Wspólnej". Po tym jak Kuba dowie się, że nie jest synem Andrzeja (Tomasz Schimscheiner), a jego prawdziwym ojcem jest Wiktor Brzozowski, zacznie się buntować przeciwko matce, która okłamywała go przez ponad 10 lat. W 2362 odcinku "Na Wspólnej" Kuba będzie chciał zamieszkać z Andrzejem, a kiedy Basia się nie zgodzi, zaplanuje ucieczkę z domu.

"Na Wspólnej" odcinek 2362 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

13-letni Kuba Brzozowski z "Na Wspólnej" jest owocem krótkiego romansu Basi z Wiktorem. Przed laty Brzozowska zdradziła męża ze szwagrem, ale przyznała się do wszystkiego Andrzejowi. O tym, że Kuba jest synem Wiktora wiedzą tylko Basia, Andrzej i Daniel (Michał Tomala).

Patrz: Na Wspólnej. Syn Dominiki Ostałowskiej dostał rolę w serialu TVN. Kogo zagra Hubert Zduniak?

Prawdę poznali też już Krzysztof Smolony (Łukasz Konopka), a w 2350 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę, 28.09.2016, w TVN) także Kuba, który przypadkiem podsłuchuje telefoniczną rozmowę rodziców. Kuba wstrząśnięty swoim odkryciem nie będzie mógł się pogodzić z tym, że przez lata żył w kłamstwie. Odwróci się od Basi i nie będzie chciał sluchać żadnych jej wyjaśnień.

W tych trudnych chwilach przy synu nie zabraknie Andrzeja, który w 2362 odcinku "Na Wspólnej" zacznie przekonywać Kubę, by wybaczył Basi, bo matka bardzo go kocha. Ale nastolatek nie zechce tego słuchać. Zacznie nalegać, żeby Brzozowski zabrał go do siebie.

Jak podaje "Świat Seriali" Andrzej powie Basi, że jej syn czuje się oszukany i może dobrze by było, gdyby wyjechał z nim na parę miesięcy z Polski. Brzozowska się na to nie zgodzi, bo to przecież oznacza, że straci Kubę. Nie będzie wiedziała, że 13-latek planuje ucieczkę z domu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: