SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Awantura sióstr Zimińskich. Gosia zakochana w Błażeju - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Awantura sióstr Zimińskich. Gosia zakochana w Błażeju - ZWIASTUN

18.10.2016, godz. 20:38
Na Wspólnej odcinek 2362, Gosia (Anna Kerth), Danusia (Lucyna Malec)
Na Wspólnej odcinek 2362, Gosia (Anna Kerth), Danusia (Lucyna Malec) foto:

Ola (Marta Wierzbicka) nigdy nie wybaczy Gosi (Anna Kerth), że zaciągnęła Błażeja (Jakub Świderski) do łóżka! W 2362 odcinku "Na Wspólnej" po bójce z siostrą, Gosia wyzna matce, że żałuje tego co się stało, ale naprawdę się zakochała. Korepetytorka nie miała przecież pojęcia, że spotyka się z wybrankiem siostry, do czasu gdy spotkała go na ślubie Romana (Waldemar Obłoza). Teraz wszystko stało się jasne. Ola nie chce znać swojego byłego chłopaka i siostry, która dosłownie zrujnowała jej życie. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" i czy Danusia (Lucyna Malec) zdoła pogodzić skłócone córki?

"Na Wspólnej" odcinek 2362 - środa, 19.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na Wspólnej" Gosia spotykała się z Błażejem, bo nie wiedziała, że to chłopak jej siostry. Prawda wyszła na jaw dopiero na ślubie Romana, gdy Ola przedstawiła Gosi swojego partnera.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola uderzy Gosię! Bójka sióstr Zimińskich o Błażeja - MOCNE ZDJĘCIA

Potem było tylko gorzej. Gosia chciała rzucić kochanka, ale on cały czas do niej wracał. Zostawił Olę, żeby być z jej starszą siostrą. Byli cwani i dyskretni, bo Ola nie wiedziała o ich romansie - do teraz...

W 2360 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska odwiedziła siostrę i nakryła ją w łóżku z Błażejem! Dla studentki to był prawdziwy cios! Załamana dziewczyna zaszyła się w domu, a w 2361 odcinku "Na Wspólnej" uderzyła Gosię, gdy ta odwiedziła ją, żeby się wytłumaczyć.

Zobacz: Na Wspólnej. Wojtek zostawi Żanetę po wypadku Mani

Marek (Grzegorz Gzyl) i Danusia są w szoku widząc, że ich córki kłócą się i biją o faceta. Ola słusznie ma pretensje, ale Gosia ubolewa, bo naprawdę zakochała się w Błażeju - Tak! Ja też się zakochałam! Stało się i nic na to nie poradzę! - wykrzyczy matce Gosia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Zobacz ZWIASTUN 2362 odcinka "Na Wspólnej">>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: