SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Weronika zapomni o zmarłym Adamie! Córka Antosia nie wybaczy tego matce

Na Wspólnej. Weronika zapomni o zmarłym Adamie! Córka Antosia nie wybaczy tego matce

19.09.2016, godz. 17:45
Na Wspólnej odc. 2192. Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska)
Na Wspólnej odc. 2192. Weronika (Renata Dancewicz), Antosia (Gabrysia Jeżółkowska) foto:

Weronika (Renata Dancewicz) z "Na Wspólnej" zacznie traktować Roberta (Dariusz Wnuk) bardzo poważnie, a to nie spodoba się Antosi (Gabrysia Jeżółkowska). W 2361 odcinku "Na Wspólnej" nastolatka przyłapie mamę na pocałunkach z klientem i przypomni jej, że od śmierci Adama (Zbigniew Roztocki) minął dopiero rok. Wygląda na to, że w nowych odcinkach "Na Wspólnej" Antosia nie zaakceptuje nowego związku Weroniki, a to akurat bardzo by się jej przydało.

"Na Wspólnej" odcinek 2361 -wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

W ciągu ostatnich kilku tygodni w "Na Wspólnej" Weronika poważnie zajęła się sprawą Roberta, a on będzie jej niesamowicie wdzięczny prawniczce, która namówiła Olgę (Gabriela Frycz) do wycofania pozwu przeciwko niemu. To dzięki Roztockiej matka Stasia (Miłosz Kwieciński) zrozumie, że chłopiec ma prawo widywać się z ojcem.

Zobacz: Na Wspólnej. Ślub Honoraty i Romana. Tak goście będą się bawić na weselu Hofferów - ZDJĘCIA

W 2361 odcinku "Na Wspólnej" wdzięczny Robert zaprosi Weronikę do siebie, żeby jej podziękować. Gdy kobieta zjawi się na miejscu, okaże się, że czeka tam na nią kolacja. Roztocka będzie rozbawiona podchodami Roberta, ale z chęcią spędzi wieczór w jego towarzystwie.

W czasie spotkania mężczyzna skradnie jej całusa. A następnego dnia prześle jej do pracy ogromny bukiet róż. Agnieszka (Katarzyna Walter) będzie rozbawiona, bo koleżanka jeszcze niedawno pouczała ją, by oddzielać sprawy prywatne od zawodowych.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Mania w szpitalu. Córka Żanety i Wojtka bliska śmierci po wypadku

Gdy Robert zadzwoni dowiedzieć się, czy prezent dotarł, Weronika nie odbierze od niego telefonu. Zaniepokojony policjant postanowi poczekać na nią pod domem. Podczas tego spotkania także dojdzie między nimi do czułości.

A świadkiem ich pocałunków będzie Antosia. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" dziewczynka, która zobaczy z okna nowego partnera mamy, będzie załamana. Gdy Weronika wejdzie do mieszkania, córka przypomni jej, że za parę dni muszą wybrać się na grób ojca z okazji rocznicy jego śmierci...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: