SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Zuza ulegnie seksownemu tancerzowi Karolowi - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Zuza ulegnie seksownemu tancerzowi Karolowi - ZDJĘCIA

01.10.2016, godz. 14:45
Na Wspólnej odcinek 2360. Zuza (Małgorzata Socha), tancerz Karol (Marek Kaliszuk)
Na Wspólnej odcinek 2360. Zuza (Małgorzata Socha), tancerz Karol (Marek Kaliszuk) foto:

Eksplozja uczuć w serialu "Na Wspólnej"! Zuza (Małgorzata Socha) da się ponieść emocjom podczas kurs tańca, na który namówi ją Joanna (Anna Cieślak). Pierwsze lekcje będą dla Zuzy męczarnią, ale kiedy w 2360 odcinku "Na Wspólnej" porwie ją w ramiona seksowny instruktor Karol (Marek Kaliszuk) kobieta ulegnie i podda się magii tańca. Czy pasja i namiętność jaki połączą ich w tańcu zagrożą małżeństwu Hofferów?

"Na Wspólnej" odcinek 2360 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Szczęśliwe małżeństwo Zuzy i Kamila z "Na Wspólnej" czeka kryzys z powodu tancerza Karola? Na razie trudno powiedzieć, ale pewne jest to, że Zuza świetnie się poczuje w roli partnerki instruktora tańca. A zacznie się niewinnie gdy w 2360 odcinku "Na Wspólnej" podczas kolejnych zajęć Hofferowa trafia na tak słabego tancerza, jak ona.

Patrz: Na Wspólnej. Ola uderzy Gosię! Bójka sióstr o Błażeja - MOCNE ZDJĘCIA

W pewnej chwili zdecyduje się przerwać kurs. Kiedy po lekcji będzie chciała powiedzieć o tym Karolowi, ten porywie ją na parkiet. Początkowo Zuza będzie się wzbraniać i wyjaśni instruktorowi, że przyszła tu się odstresować, a czuje się spięta. Nie potrafi bowiem zgrać się z partnerem i myli kroki.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wojtek zostawi Żanetę po wypadku Mani

Karol szybko znajdzie na to lekarstwo. Zaprosi Zuzę do tańca, by pokazać jej o co w tym wszystkim chodzi, czyli o pasję, emocje, uczucia, namiętność. Zwłaszcza w zmysłowej salsie. Zuza dosłownie rozpłynie się w ramionach Karola, co nie umknie uwadze Joanny. Przyjaciółka zażartuje, że dla małżeństwa Zuzy byłoby lepiej, żeby Karol okazał się gejem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: