SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wojtek odejdzie od Żanety po wypadku Mani

Na Wspólnej. Wojtek odejdzie od Żanety po wypadku Mani

05.10.2016, godz. 20:14
Na Wspólnej odc. 2355. Wojtek (Wojciech Błach), Żaneta (Anna Guzik)
Na Wspólnej odc. 2355. Wojtek (Wojciech Błach), Żaneta (Anna Guzik) foto: TVN/X-NEWS

Tragiczny wypadek w "Na Wspólnej" zniszczy małżeństwo Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach) Szulców? Wkrótce po Wojtek i Mania (Zuzia Kaszuba) będą mieli wypadek na motorze zrozpaczona Żaneta zacznie obwiniać męża o to, że przez niego omal nie straciła córki. Dojdzie do tego, że w 2360 odcinku "Na Wspólnej" Szulc postanowi wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania. W obronie ojca stanie jednak Mania...

"Na Wspólnej" odcinek 2360 - poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Mania z "Na Wspólnej" cudem przeżyje makabryczny wypadek na motocyklu, ale minie sporo czasu nim Żaneta zapomni o tej tragedii. Mimo, że Wojtek nie będzie ponosił winy za to, co się stało, to kobieta właśnie jego obarczy całą odpowiedzialnością.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Mania w szpitalu. Córka Żanety i Wojtka bliska śmierci po wypadku

Jak dojdzie do wypadku, w którym Mania i Wojtek zostaną ranni? W 2354 odcinku "Na Wspólnej" Wojtek ulegnie prośbom pasierbicy, która będzie błagała go, by przewiózł ją na swoim nowym motorze. Podczas jazdy zza zakrętu wyłoni się szybko jadący samochód, który z ogromną siłą uderzy w motocykl Szulca. Po tym zderzeniu oboje nieprzytomni upadną na jezdnię.

Jako pierwszy świadomośc odzyska Wojtek, który za wszelką cenę będzie chciał pomóc dziewczynce. Na miejscu tragedii błyskawicznie pojawi się karetka pogotowia, która zabierze Manię do szpitala. Kiedy Żaneta dowie się, że Mania walczy o życie wyładuje swoją złość na mężu. Zarzuci Wojtkowi, że to przez niego doszło do wypadku, że nie powinien zgodzić się na przejażdżkę z Manią.

Patrz: Na Wspólnej. Ślub Honoraty i Romana. Tak goście będą się bawić na weselu Hofferów - ZDJĘCIA

Na szczęście Manię uda się uratować. Minie jednak sporo czasu nim córka Żanety i Wojtka wróci do zdrowia. Szulcowa całymi dniami będzie siedzieć w szpitalu przy łóżku dziewczynki. I coraz bardziej rozgoryczona nie będzie w stanie wybaczyć mężowi tego co się stało. W końcu dojdzie do tego, że zmusi Wojtka, by się wyprowadził z ich mieszkania.

W 2360 odcinku "Na Wspólnej" Wojtek spełni żądanie ukochanej. Jak podaje "Świat Seriali" powiadomi ją, że przeniesie się do swojego przyjaciela Mira (Marcin Przybylski). Żaneta uprzedzi Wojtka, by o niczym nie mówił Mani, bo to może negatywnie wpłynąć na jej proces leczenia. I mimo, że Szulc kolejny raz przeprosi żonę za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, to Żaneta nie będzie chciała mu wybaczyć.

Dopiero interwencja Mani sprawi, że skłóceni Szulcowie wreszcie zakopią topór wojenny. Kiedy dziewczynka podsłucha awanturę rodziców zacznie ich prosić, by przestali się kłócić. Pod wpływem błagań Żaneta wybaczy mężowi i pozwoli mu zostać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: