SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola w depresji po rozstaniu z Błażejem

Na Wspólnej. Ola w depresji po rozstaniu z Błażejem

11.10.2016, godz. 20:11
Na Wspólnej odcinek 2359, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2359, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto:

W 2359 odcinku "Na Wspólnej" Ola (Marta Wierzbicka) jest kompletnie załamana rozstaniem z Błażejem (Jakub Świderski). Dziewczyna pogrążona w depresji prosi chłopaka o ostanie spotkanie, bo chce poznać przyczynę rozstania. Prezenter radiowy nie wspomina o swoim romansie z Gosią (Anna Kerth), ale Ola sama odkryje prawdę. W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Zimińska zawiedzie się na siostrze i prawdopodobnie nigdy jej tego nie wybaczy.

"Na Wspólnej" odcinek 2359 - czwartek, 13.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ola zostawiła kochankę Klaudię (Julia Trembecka) dla Błażeja, w którym zakochała się dosłownie od pierwszego wejrzenia. To uczucie nie potrwało jednak długo. Choć chłopak wydawał się idealnym kandydatem na partnera, to szybko oblał egzamin z wierności. Co gorsze... Wskoczył do łóżka starszej siostrze swojej ówczesnej dziewczyny!

Zobacz: Na Wspólnej. Ola po rozstaniu z Błażejem zacznie pić i sypiać z nieznajomymi

W 2359 odcinku "Na Wspólnej" Ola jest załamana i wciąż nie może się pogodzić z tym, że została porzucona. Gosia bezskutecznie próbuje pomóc jej wyjść z depresji. Wreszcie młodsza z sióstr Zimińskich udaje się do Błażeja. Chce poznać przyczynę rozstania.

Tymczasem w 2360 odcinku "Na Wspólnej" Błażej prosi Gosię o jeszcze jedną szansę. Jednak Zimińska oznajmia, że nic już do niego nie czuje. Jedak chłopak nie rezygnuje i zaczyna namiętne całować Gosię. Wkrótce para trafia do łóżka. Pech chce, że gdy kochankowie oddają się igraszkom do mieszkania siostry przychodzi Ola i wtedy wszystko staje się jasne...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola uderzy Gosię! Bójka sióstr o Błażeja - MOCNE ZDJĘCIA

Studentka odkryje prawdę i stoczy się na samo dno! W jednym z premierowych odcinków "Na Wspólnej" po kłótni ze starszą siostrą, Ola uda się na spacer z Dagmarą (Dorota Kuduk), upije się winem, a potem pójdzie nad Wisłę podrywać nieznajomych chłopaków... Z jednym z nich pójdzie nawet w krzaki. Po powrocie do domu upadnie tuż w progu drzwi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: