SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Mania umrze? Żaneta oskarża Wojtka o wypadek Mani- ZWIASTUN 2355 odcinka

Na Wspólnej. Mania umrze? Żaneta oskarża Wojtka o wypadek Mani- ZWIASTUN 2355 odcinka

06.10.2016, godz. 20:35
Na Wspólnej odcinek 2356, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach)
Na Wspólnej odcinek 2356, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach) foto:

Czy Mania (Zuzia Kaszuba) z "Na Wspólnej" umrze? Żaneta (Anna Guzik) nie wybaczy Wojtkowi (Wojciech Błach), że naraził Manię na śmierć! W 2355 odcinku "Na Wspólnej" zrozpaczona matka dziewczynki przyjedzie na OIOM i zaatakuje partnera, choć to nie on spowodował wypadek. Stan Mani będzie poważny, rodzina Ziębów zbierze się na szpitalnym korytarzu, by w milczeniu oczekiwać wieści od lekarzy prowadzących. Co się stanie Mani?

"Na Wspólnej" odcinek 2355 - czwartek, 6.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Wojtek dał się namówić Mani na przejażdżkę do lodziarni, ale nikt się nie spodziewał, że tragiczny zbieg okoliczności sprawi, że dziewczynka w ciężkim stanie wyląduje w szpitalu. Choć kochany ojczym jest świetnym kierowcą, to wystarczyło, by ktoś inny popełnił błąd. Rozpędzony samochód uderzył prosto w motocylk Wojtka z Manią na pokładzie. Na dodatek winny kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Zobacz: Na Wspólnej. Tragiczny wypadek Wojtka i Mani na motorze. Kto zginie? - ZWIASTUN 2354 odcinka

W 2355 odcinku "Na Wspólnej" Wojtek przyjeżdża do szpitala, do którego została przetransportowana Mania. Mężczyzna od razu dzwoni do Żanety, która szybko zjawia się na miejscu. Kobieta nie potrafi opanować nerwów i rzuca się na ukochanego pełna pretensji.

-Czy ty zwariowałeś?! Co ty zrobiłeś?! - krzyknie Żaneta, ale Wojtek nie będzie umiał jej odpowiedzieć...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola po rozstaniu z Błażejem zacznie pić i sypiać z nieznajomymi

W 2355 odcinku "Na Wspólnej" lekarze przekażą rodzicom dziewczynki złą wiadomość - Mania przeżyje, ale wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej, by utrzymać ją przy życiu. Oprócz tego pojawią się komplikacje, jej stan będzie poważny. Będzie musiała przejść operację związaną z usunięciem krwiaka w mózgu, który został spowodowany urazem głowy. 

Nie wiadomo, czy zabieg się uda. Zawsze może pójść coś nie po myśli chirurgów. Czy Mania przeżyje? Zobaczymy w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2355 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: