SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Nowy sąsiad Zdzisław Muszko zastrzeli Romana Hoffera? - ZWIASTUN 2354 odcinka

Na Wspólnej. Nowy sąsiad Zdzisław Muszko zastrzeli Romana Hoffera? - ZWIASTUN 2354 odcinka

04.10.2016, godz. 19:30
Na Wspólnej odcinek 2354, Zdzisław Muszko (Piotr Cyrwus), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza)
Na Wspólnej odcinek 2354, Zdzisław Muszko (Piotr Cyrwus), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) foto:

Strzelanina w "Na Wspólnej"?! Roman (Waldemar Obłoza) będzie przerażony, gdy Zdzisław Muszko (Piotr Cyrwus) wyceluje do niego z pistoletu! W 2354 odcinku "Na Wspólnej" pierwsze spotkanie Hoffera z nowym sąsiadem nie będzie należało do udanych. Później nie będzie lepiej. Pan Zdzisiu "złota rączka" poderwie Honoratę (Aleksandra Konieczna)! Co wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej" w TVN? Sprawdź!

"Na Wspólnej" odcinek 2354 - środa, 05.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Już w 2354 odcinku "Na Wspólnej" pojawi się nowa postać. To Zdzisław Muszko (w tej roli Piotr Cyrwus). Aktor wcieli się w rolę sąsiada Hofferów i da im nieźle popalić. Ich pierwsze spotkanie zapadnie im w pamięci na długo...

Zobacz: Na Wspólnej. Roman zastrzeli Zdzisława Muszkę? Nowy sąsiad podpadnie Hofferowi

W 2354 odcinku "Na Wspólnej" do Romana i Honoraty przychodzi nieznajomy mężczyzna. Twierdzi, że nazywa się Zdzisław Muszko i jest ich nowym sąsiadem. Jakiś czas później Hoffer widzi, jak przewierca on zamki w drzwiach. Zaniepokojony prosi, by Muszko pokazał akt własności mieszkania. Wtedy mężczyzna przystawia mu do głowy pistolet - Puściłbym cię, ale za dużo widziałeś - powie groźnym tonem mężczyzna.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Piotr Cyrwus pierwszy raz o roli Zdzisława Muszki

Wszystko oczywiście okaże się mało zabawnym "żartem", a Roman od początku będzie trzymać nowego sąsiada na dystans. W przeciwieństwie do Honoraty, która szybko przekona się, że Zdzisław to świetny mężczyzna! To właśnie on będzie osiedlową "złotą rączką", a Hoffer poszuje się zwyczajnie zagrożony.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2354 odcinka "Na Wspólnej" >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: