SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Mania w szpitalu. Córka Żanety i Wojtka będzie miała wypadek na motorze

Na Wspólnej. Mania w szpitalu. Córka Żanety i Wojtka będzie miała wypadek na motorze

05.09.2016, godz. 19:15
Na Wspólnej. Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach), Mania (Zuzia Kaszuba)
Na Wspólnej. Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach), Mania (Zuzia Kaszuba) foto:

Dramatyczny zwrot akcji w premierowych odcinkach "Na Wspólnej". W 2354 odcinku "Na Wspólnej" Wojtek (Wojciech Błach) da się namówić córce i zabierze ją na przejażdżkę motorem. Niewinna przygoda przerodzi się w tragiczny wypadek, w wyniku którego Mania (Zuzia Kaszuba) trafi do szpitala. Gdy Wojtek poinformuje o wszystkim Żanetę (Anna Guzik) ona obwini go, choć sprawcą kolizji był ktoś inny. Mała Mania trafi na stół operacyjny...

"Na Wspólnej" odcinek 2354 - środa, 5.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2354 odcinku "Na Wspólnej" Mania zostanie pod opieką ojczyma i skutecznie namówi go na przejażdżkę motorem. Wojtek zgodzi się, by po szkole pojechali razem na lody.

Zobacz: Na Wspólnej. Olaf oświadczy się Marcie

Choć cel będzie niedaleko, po drodze dojdzie do tragicznego wypadku. Na jednej z osiedlowych uliczek w bok motoru Szulca uderzy samochód. Gdy Wojtek pozbiera się z ziemi zobaczy, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Co gorsza Mania, będzie leżeć nieprzytomna.

Świadkowe wezwą karetkę pogotowia i niedługo później Wojtek z córką będą już w szpitalu. Szulc będzie lekko poobijany, ale dziewczynka nie będzie miała tyle szczęścia.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Honorata i Roman wezmą ślub

Wojtek zadzwoni do ukochanej Żanety, która niezwłocznie zjawi się na miejscu. Lekarze nie będą mieli dla niej dobrych wieści. Mania będzie miała uraz głowy i będzie przetrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Niedługo później okaże się, że dziewczynkę uratować może tylko skomplikowana operacja usuwania krwiaka z mózgu...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: