SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia zerwie z Błażejem? - ZWIASTUN 2353 odcinka

Na Wspólnej. Gosia zerwie z Błażejem? - ZWIASTUN 2353 odcinka

03.10.2016, godz. 19:15
Na Wspólnej odcinek 2348, Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2348, Błażej (Jakub Świderski) foto:

Gosia (Anna Kerth) z "Na Wspólnej" zostawi Błażeja (Jakub Świderski)? W 2353 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska dowie się, że jej młodsza siostra boleśnie przeżywa rozstanie z chłopakiem. Dla dobra Oli (Marta Wierzbicka), Gosia postanowi zakończyć swój romans z prezenterem radiowym. To jednak nie będzie takie łatwe. Błażej znacznie utrudni jej to zadanie i rzuci się na nią z pocałunkiem. Finał ich znajomości w "Na Wspólnej" będzie tragiczny w skutkach...

"Na Wspólnej" odcinek 2353 - wtorek, 4.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2353 odcinku "Na Wspólnej" Ola wyznaje rodzicom, że Błażej zakończył ich związek. Danka pyta starszą córkę, czy spotyka się z radiowcem, jednak ona zaprzecza. Później Gosia odwiedza siostrę. Ola jest pewna, że Błażej ma inną dziewczynę.

Zobacz: Na Wspólnej. Mania w szpitalu. Córka Żanety i Wojtka będzie miała wypadek na motorze

Siostra nie mówi Oli o tym, że ją i Błażeja coś łączyło. Co więcej korepetyrotrka postanawia ostatecznie zakończyć romans z prezenterem radiowym. Spotyka się z Błażejem, ale tylko po to, żeby z nim zerwać. To jednak do niego nie dociera...

-Nie ma żadnych nas. Nie rozumiesz? Nie dociera to do Ciebie? Nie było nas i nigdy nie było! - krzyknie zdecydowanym głosem Gosia, ale w odpowiedzi Błażej zacznie ją całować utrudniając jej rozstanie. W 2353 odcinku "Na Wspólnej" Gosia będzie jednak konsekwentna i rzuci kochanka. Ich rozłąka jednak nie potrwa długo.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia dla Oli zostawi Błażeja

W 2360 odcinku "Na Wspólnej" gdy Błażej będzie błagał Gosię, by zgodziła się z nim być. Zimińska oznajmi kochankowi, że nic już do niego nie czuje i nie może spotykać się z byłym chłopakiem siostry. Jednak Błażej tak łatwo nie rezygnuje i zacznie ją namiętne całować. Po chwili Gosia da się ponieść pożądaniu i wyląduje z nim w łóżku. Pechowo właśnie wtedy wpadnie do niej z wizytą Ola, która na własne oczy zobaczy półnagiego Błażeja. Między siostrami dojdzie do prawdziwej awantury, ale tego można się było spodziewać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2348 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: