SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kuba zniszczy rodzinę Brzozowskich - ZWIASTUN 2352 odcinka

Na Wspólnej. Kuba zniszczy rodzinę Brzozowskich - ZWIASTUN 2352 odcinka

29.09.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej odc 2352 Basia (Grażyna Wolszczak) Andrzej (Tomasz Schimscheiner) Daniel (Michał Tomala)
Na Wspólnej odc 2352 Basia (Grażyna Wolszczak) Andrzej (Tomasz Schimscheiner) Daniel (Michał Tomala) foto:

Kuba (Kacper Łukasiewicz) z "Na Wspólnej" już wie, kto jest jego prawdziwym ojcem i z tego powodu pogrąża się w rozpaczy! Rozgoryczony chłopiec w 2352 odcinku "Na Wspólnej" będzie miał pretensje nie tylko do matki, ale i do starszego brata Daniela (Michał Tomala). Nikt poza Basią (Grażyna Wolszczak), Andrzejem (Tomasz Schimscheiner) i Danielem nie wiedział, że prawdziwym ojcem Kuby był Wiktor. Czy Kuba zburzy rodzinne więzi informując o tym pozostałych Brzozowskich? Prawda o romansie Basi i Wiktora może zranić wiele osób.

"Na Wspólnej" odcinek 2352 - poniedziałek, 03.10.2016, o godz. 20.15 w TVN

Nic dziwnego, że Kuba Brzozowski z "Na Wspólnej" jest zły i rozgoryczony. Całe życie był okłamywany przez rodziców, którzy ukrywali przed nim fakt, że jest synem Wiktora, zmarłego męża Izy (Anna Korcz) i brata Andrzeja.

Basia tuż po narodzinach chłopca poinformowała męża, że to nie jego dziecko. Sekret tej dwójki przetrwał aż do momentu, kiedy Kuba poszedł zrobić testy z na grupę krwi. Basia musiała mu w końcu wyznać synowi prawdę.

Zobacz: Na Wspólnej. Igor zajmie się wdową Wiką. Odda żonie Maćka swoje oszczędności

W 2352 odcinku "Na Wspólnej" 13-latek nie radzi sobie dobrze z informacją. Nie dość, że Andrzej nie jest jego prawdziwym ojcem, to jeszcze Wiktor nie żyje. Dla chłopca staje się jasne, że matka musiała zdradzić męża z mężem cioci Izy.

Z góry zakłada, że o wszystkim musiał wiedzieć Daniel, więc urządza mu awanturę. Jego przyrodni brat nie ma pojęcia o żadnych szczegółach. Kuba dostarcza mu wszelkich informacji na ten temat. Jak zareaguje Daniel?

Napiętą sytuację próbuje w 2352 odcinku "Na Wspólnej" rozładować Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka), który prosi Kubę, by postarał się wybaczyć Basi. Chłopiec nie jest jednak na to gotowy i ignoruje matkę. W dodatku robi coś, co może wywołać kolejną awanturę, ale już w innej rodzinie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Błażej wyzna Oli, że ma romans z Gosią - ZWIASTUN 2351 odcinka

Problem pojawi się, jeśli Kuba będzie chciał ujawnić pozostałym członkom rodziny Brzozowskich, że Basia nie jest tak idealną żoną i matką, na jaką wygląda. Iza na pewno może poczuć się śmiertelnie urażona, że szwagierka miała romans z jej nieżyjącym mężem...

Czy rodzina Brzozowskich zdoła przetrać takie informacje? Po tylu latach budowania zaufania, różnych przeżyć, teraz to wszystko obrócić się w ruinę. Czy tak się stanie zobaczymy dopiero w kolejnych odcinkach serialu "Na Wspólnej".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: