SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kuba odkryje, że nie jest synem Andrzeja Brzozowskiego

Na Wspólnej. Kuba odkryje, że nie jest synem Andrzeja Brzozowskiego

06.09.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej odc. 2345. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Basia (Grażyna Wolszczak)
Na Wspólnej odc. 2345. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Basia (Grażyna Wolszczak) foto: TVN/X-NEWS

Rodzina Brzozowskich z "Na Wspólnej" na życiowym zakręcie! Po latach wyjdzie wreszcie na jaw największa tajemnica Basi (Grażyna Wolszczak). W 2350 odcinku "Na Wspólnej" Kuba (Kacper Łukasiewicz) podsłucha rozmowę matki i dowie się, że Andrzej (Tomasz Schimscheiner) nie jest jego biologicznym ojcem. 13-latek nie wybaczy Basi, że tak długo go okłamywała!

"Na Wspólnej" odcinek 2350 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Jak to się stanie, że w serialu "Na Wspólnej" powróci temat zdrady Basi i prawdziwego ojca Kuby, którym był przecież zmarły Wiktor Brzozowski, starszy brat Andrzeja?

Sprawy zaczną się komplikować gdy w 2344 odcinku "Na Wspólnej" Kuba będzie przygotowywał referat z przyrody na temat dziedziczenia. Przypadkiem dowie się, że jego grupa krwi jest inna niż rodziców. Chłopiec zacznie zgłębiać temat niezgodności grup krwi swojej i ojca. Basia przekona syna, że w szpitalu prawdopodobnie błędnie je oznaczono. W 2345 odcinku "Na Wspólnej" na osobności wyzna jednak Smolnemu prawdę - że Kuba jest owocem jej romansu z Wiktorem.

Patrz: Na Wspólnej. Gosia dla Oli zostawi Błażeja

Smolny nie potępi żony, ale poradzi żonie, by razem z Andrzejem powiedzili Kubie prawdę. Przecież wcześniej czy później 13-latek sam domyśli się dlaczego ma inną grupę krwi niż człowiek, którego uważa za swojego ojca. W 2350 odcinku "Na Wspólnej" Kuba zgłosi się na badania do przychodni, by rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Mania w szpitalu. Córka Żanety i Wojtka będzie miała wypadek na motorze

Tego samego dnia podsłucha telefoniczną rozmowę Basi i Andrzeja, z której będzie jasno wynikać, że Brzozowski nie jest jego ojcem. Kuba będzie wstrząśnięty swoim odkryciem. Basia wreszcie zbierze się na odwagę i powie mu, że jest synem Wiktora... Nastolatek zamknie się w swoim pokoju i ze łzami w oczach zadzwoni do Andrzeja, by wszystko mu wyjaśnił. Brzozowski potwierdzi słowa Basi. Przyzna się, że nie jest jego prawdziwym tatą, ale kocha go jak syna.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: