SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia dla Oli zostawi Błażeja

Na Wspólnej. Gosia dla Oli zostawi Błażeja

05.09.2016, godz. 11:16
Na Wspólnej odc. 2346. Ola (Marta Wierzbicka), Małgosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odc. 2346. Ola (Marta Wierzbicka), Małgosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Koniec miłosnego trójkąta w "Na Wspólnej"! Błażej (Jakub Świderski) zakocha się w Gosi (Anna Kerth) do tego stopnia, że przy niej zapomni o uczuciu do Oli (Marta Wierzbicka). Efekt? Rzuci młodszą z sióstr, ale nie będzie miał odwagi przyznać się, że wybrał jej siostrę. Załamana Ola pogrąży w takiej rozpaczy, że Gosia nie będzie mogła patrzeć na jej cierpienie. W 2350 odcinku "Na Wspólnej" Gosia zostawi Błażeja i zażada od niego, by wrócił do jej siostry...

"Na Wspólnej" odcinek 2350 - środa, 28.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Takiego drania jak Błażej z "Na Wspólnej" ze święcą szukać! Najpierw uganiał się za Olą i zapewniał ją o swojej wielkiej miłości, a kiedy już udało mu się rozkochać w sobie Zimińską zaczął romansować z jej starszą siostrą. Oczywiście nie wiedząc kim naprawdę jest Gosia.

Patrz: Na Wspólnej. Olaf oświadczy się Marcie

Prawda wyjdzie na jaw dopiero w 2346 odcinku "Na Wspólnej" gdy Gosia zobaczy Olę w objęciach swojego kochanka na ślubie Honoraty (Aleksandra Konieczna) i Romana (Waldemar Obłoza). Nie przyzna się jednak siostrze jak dobrze poznała Błażeja. Także chłopak Oli będzie milczał jak zaklęty.

Kilka dni później zdecyduje się jednak zerwać znajomość z Olką. Okaże się takim tchórzem, że nie przyzna się jej, że od tygodni romansuje z inną... W 2350 odcinku "Na Wspólnej" Gosia dowie się od rodziców jak bardzo Ola przeżywa rozstanie z Błażejem. Świadoma tego, że to przez nią rozpadł się ich związek, zacznie pocieszać siostrę. Nie wspomni jednak o zdradzie Błażeja, bo musiałaby się jednocześnie przyznać, że z nim sypiała.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Honorata i Roman wezmą ślub

Ola zwierzy się siostrze, że chętnie wybaczyłaby ukochanego, gdyby tylko zdecydował się do niej wrócić, choć podejrzewa go, że poznał kogoś innego. W 2350 odcinku "Na Wspólnej" Gosia spotka się z Błażejem i oskarży go, że podle postąpił z Olą. Zażąda od niego, by zapomniał o ich romansie i wrócił do jej siostry. Błażej nie zechce jednak o tym słyszeć. Mimo to Gosia zostawi swojego kochanka, a na pożegnanie powie mu, że musi na zawsze zniknąć z życia jej i Oli.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: