SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Basia powie Kubie prawdę o jego ojcu

Na Wspólnej. Basia powie Kubie prawdę o jego ojcu

26.09.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej odc. 2345. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Basia (Grażyna Wolszczak)
Na Wspólnej odc. 2345. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Basia (Grażyna Wolszczak) foto:

Kuba (Kacper Łukasiewicz) przypadkiem odkrył, że jego grupa krwi różni się od grupy krwi rodziców. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Basia (Grażyna Wolszczak) za radą Smolnego (Łukasz Konopka) postanowi powiedzieć 13-latkowi, kto jest jego prawdziwym ojcem. Nastolatek będzie załamany i ucieknie do Andrzeja (Tomasz Schimscheiner), żeby z nim zamieszkać. W 2349 odcinku "Na Wspólnej" Basia będzie szczera do bólu.

"Na Wspólnej" odcinek 2349 - wtorek, 27.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2349 odcinku "Na Wspólnej" Kuba prosi Krzysztofa, żeby pojechał z nim do przychodni – chce się dowiedzieć jaką ma grupę krwi. Smolny się wymiguje, ale potem namawia Basię, żeby porozmawiała z  synem. Według niego będzie lepiej, gdy Kuba dowie się szokującej prawdy od mamy. Basia siada z Kubą do najważniejszej rozmowy w ich życiu…

Zobacz: Na Wspólnej. Syn Dominiki Ostałowskiej dostał rolę w serialu TVN. Kogo zagra Hubert Zduniak?

Gdy na jaw wychodzi, że 13-latek ma zupełnie inną grupę krwi niż jego rodzice, zaczyna być podejrzliwy. Prawda jest taka, że ojcem Kuby nie jest Andrzej - jak chłopiec myślał do tej pory. Kilkanaście lat temu Brzozowska zdradziła męża ze szwagrem. Teraz Basia musi przerwać milczenie i powiedzieć synowi prawdę.

-Twój prawdziwy tata... - zacznie Brzozowska chcąc powiedzieć 13-latkowi, że jego ojcem jest Wiktor.
-Jak to prawdziwy? - zdziwi się Kuba i zrozumie skąd niezgodność grupy krwi.
-On nie żyje - powie poważnie Basia. Syn jednak nigdy nie wybaczy jej życia w kłamstwie. I pierwsze co zrobi, to chwyci za telefon by skontaktować się z Andrzejem -Powiedz, że jesteś moim tatą. Prawda, że jesteś?

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kuba ucieknie z domu! Nie wybaczy Basi, że go okłamywała

Niedługo później Kuba podejmie ważną decyzję i postanowi zamieszkać z Andrzejem, którego całe życie traktował jak biologicznego ojca. Basia się nie zgodzi, ale chłopiec nie będzie brał tego pod uwagę. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" nastolatek ucieknie z domu, bo nie zniesie myśli, że jego prawdziwym tatą jest ktoś inny, a jego własna matka okłamywała go przez całe życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: