SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Honorata i Roman wezmą ślub

Na Wspólnej. Honorata i Roman wezmą ślub

22.08.2016, godz. 16:30
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna)
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna) foto:

Roman (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna) wezmą ślub w 2347 odcinku "Na Wspólnej". Po pięknej ceremonii w Urzędzie Stanu Cywilnego zakochani wyprawią huczne wesele. Hoffer wszystko zaplanuje, a jego świeżo upieczona żona będzie zachwycona i jak sama przyzna, o takim weselu zawsze marzyła. W "Na Wspólnej" podczas zabawy na cześć państwa młodych wiele się wydarzy. Sprawdźcie!

"Na Wspólnej" odcinek 2347 - środa, 21.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Stanie się! W 2347 odcinku "Na Wspólnej" Honorata i Roman złożą sobie dożywotnią przysięgę miłości i wierności! Choć przed ceremonią narzeczeni będą mieli wiele powodów do kłótni, to wszystko skończy się dobrze. Na ich weselu dojdzie jednak do wielu nieporozumień wśród gości.

Zobacz: Na Wspólnej. Żaneta i Wojtek starają się o dziecko

Zacznie się od tego, że Ola (Marta Wierzbicka) przyjedzie na zabawę z Błażejem (Jakub Świderski). Chłopak stanie jak wmurowany gdy zobaczy Gosię (Anna Kerth). Młoda Zimińska będzie zaskoczona, gdy siostra wyzna jej, że już zdążyła poznać Błażeja i że to właśnie on był chłopakiem, który pomagał jej ratować psa.

Zarówno Gosia i Błażej nie zdradzą jednak za wiele. Na weselu Romana i Honoraty Ola nie dowie się, że ukochany zdradził ją z jej siostrą, ale atmosfera będzie bardzo napięta.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

W czasie imprezy Olszewska (Katarzyna Walter) zdradzi również, że rozstała się z Rafałem (Lech Mackiewicz) i mieszka teraz z młodym kochankiem, z którym wynajmuje mieszkanie.

W 2347 odcinku "Na Wspólnej" na odwagę zbierze się Olaf (Maciej Brzoska), który postanowi oświadczyć się Marcie (Joanna Jabłczyńska). Konarska jednak nie da mu odpowiedzi i zarzuci ukochanemu, że wygłupia się przed rodziną, bo to przecież dzień jej ojca i Honoraty...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: