SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Błażej odkryje, że zdradził Olę z jej siostrą! - ZWIASTUN 2346 odcinka

Na Wspólnej. Błażej odkryje, że zdradził Olę z jej siostrą! - ZWIASTUN 2346 odcinka

20.09.2016, godz. 15:00
Na Wspólnej odc. 2346. Ola (Marta Wierzbicka), Małgosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odc. 2346. Ola (Marta Wierzbicka), Małgosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Niezręczna sytuacja na ślubie Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna). W 2346 odcinku "Na Wspólnej" Ola (Marta Wierzbicka) zabierze ukochanego Błażeja (Jakub Świderski) na wesele. Zimińska będzie zachwycona, że w końcu będzie mogła przedstawić Gosi (Anna Kerth) swojego wybranka. Zarówno Gosia jak i Błażej staną jak wmurowani, gdy się spotkają. Dopiero wtedy do chłopaka dojdzie, że zdradza Olę z jej rodzoną siostrą! Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2346 - czwartek, 21.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Błażej od tygodni zdradza Olę, ale dopiero teraz dowie się, że jego kochanką jest siostra Zimińskiej. Sprawa wyjaśni się już w 2346 odcinku "Na Wspólnej", gdy studentka zabierze swojego ukochanego na ślub Romana i Honoraty.

Zobacz: Na Wspólnej. Olaf oświadczy się Marcie

Humory będą im dopisywały do czasu, aż Błażej i Ola nie wpadną na Gosię. W 2346 odcinku "Na Wspólnej" uradowana Zimińska przedstawi partnerowi swoją siostrę, a on przywita się z nią, jakby nigdy się nie widzieli. Atmosfera się zagęści, ale zarówno Błażej jak i Gosia będą milczeć, by nie urazić Oli.

Błażej nie będzie umiał wybrnąć z miłosnego trójkąta z siostrami. Będzie w szoku, gdy zorientuje się, że wpakował się w takie bagno. Prezenter radiowy sypia korepetytorką, ale młodsza Zimińska nigdy się o tym nie dowie.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia dla Oli zostawi Błażeja

Chłopak oczywiścnie nie przyzna się Oli do zdrady, ale kilka dni później rzuci ją dla Gosi. Starsza siostra studentki dowie się od rodziców, że Ola bardzo przeżyw rozstanie i nie przestaje płakać. Nauczycielka niemieckiego zostawi więc kochanka i zacznie nalegać, by wrócił do dziewczyny, która za nim tęskni. Co zrobi Błażej?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: