SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Basia przyzna się Smolnemu do zdrady

Na Wspólnej. Basia przyzna się Smolnemu do zdrady

19.09.2016, godz. 19:00
Na Wspólnej odc. 2345. Basia (Grażyna Wolszczak), Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)
Na Wspólnej odc. 2345. Basia (Grażyna Wolszczak), Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) foto: TVN/X-NEWS

Największa tajemnica Basi (Grażyna Wolszczak) z "Na Wspólnej" ujrzy światło dzienne! Świadomość tego, że Kuba (Kacper Łukasiewicz) w każdej chwili może odkryć kto jest jego prawdziwym ojcem zmusi Basię do wyznania całej prawdy o romansie sprzed lat. W 2345 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowska wyjawi Krzysztofowi Smolnemu (Łukasz Konopka), że miała romans ze swoim szwagrem Wiktorem, a owocem tego związku jest właśnie Kuba.

"Na Wspólnej" odcinek 2345 - wtorek, 20.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Przypadek sprawia, że 13-letni Kuba z "Na Wspólnej" zaczyna podejrzewać, że rodzice nie są z nim do końca szczerzy. Do chwili gdy w 2344 odcinku "Na Wspólnej" znajduje wyniki badań, które wskazują na to, że ma inną grupę krwi niż Basia i Andrzej (Tomasz Schimscheiner) był przekonani, że jego rodzicami są Brzozowscy. Teraz jednak zaczyna w to wątpić.

Patrz:   Na Wspólnej. Wojtek odejdzie od Żanety po wypadku Mani

Zresztą nie tylko on. Także Krzysztof Smolny, który na własne oczy przekonuje się, że z grupą krwi Kuby coś jest nie tak. Nie potrafi tylko znaleźć odpowiedzi dlaczego syn Basi i Andrzeja ma inną grupę krwi niż oni. Wątpliwości Smolnego rozwieje sama Basia, która w 2345 odcinku "Na Wspólnej" po trzynastu latach wreszcie przerwie milczenie.

- Andrzej nie jest ojcem Kuby - powie mężowi załamana Basia gdy Kuba znów będzie drążył temat niezgodności krwi swojej i ojca. Brzozowska spróbuje mu wmówić, że najwidoczniej w szpitalu błędnie oznaczono jego grupę. Jednak na osobności wyzna Smolnemu prawdę

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kuba odkryje, że nie jest synem Andrzeja Brzozowskiego

Krzysztof spróbuje przekonać żonę, że już chyba najwyższa pora wyznać Kubie całą prawdę, bo przecież wcześniej czy później 13-latek i tak się wszystkiego dowie. Basia skonsultuje się jednak w tej sprawie z Andrzejem. Brzozowski wścieknie się na byłą żonę, że chce powiedzieć chłopcu, iż to Wiktor jest jego biologicznym ojcem. - Kuba jest moim synem i tak ma zostać! Rozumiesz?! - wykrzyczy jej do słuchawki podczas rozmowy telefoniczej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: