SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kuba odkryje wyniki badań krwi i dowie się, że nie jest synem Andrzeja Brzozowskiego

Na Wspólnej. Kuba odkryje wyniki badań krwi i dowie się, że nie jest synem Andrzeja Brzozowskiego

16.09.2016, godz. 07:47
Na Wspólnej odc. 2095. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Andrzej (Tomasz Schimscheiner)
Na Wspólnej odc. 2095. Kuba (Kacper Łukasiewicz), Andrzej (Tomasz Schimscheiner) foto: TVN/X-NEWS

Największa tajemnica rodziny Brzozowskich z "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw! Przypadek sprawi, że Kuba (Kacper Łukasiewicz) odkryje, że nie jest synem Andrzeja (Tomasz Schimscheiner). W 2344 odcinku "Na Wspólnej" syn Basi (Grażyna Wolszczak) znajdzie w dokumentach wyniki badań krwi, z których dowie się, że ma inną grupę niż matką i ojciec. Przez kilkanaście lat Basia ukrywała przed Kubą, że jego biologicznym ojcem jest Wiktor, zmarły brat Andrzeja.

"Na Wspólnej" odcinek 2344 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kuba Brzozowski z "Na Wspólnej" od blisko 13 lat żyje w przeświadczeniu, że jego tatą jest Andrzej. Prawda jest jednak zupełnie inna. Przed laty Basia zdradziła męża z Wiktorem, a Kuba jest owocem jej krótkiego romansu ze szwagrem. Tylko nieliczne grono osób zna tajemnicę Basi. Oczywiście zalicza się do niego Andrzej, ale także Daniel (Michał Tomala), starszy syn Brzozowskich.

Patrz: Na Wspólnej. Andrzej Brzozowski wróci z nową żoną. Sekretny ślub byłego męża Basi - ZDJĘCIA

W 2344 odcinku "Na Wspólnej" Kuba będzie przygotowywał referat z biologii i poprosi o pomoc swojego ojczyma Krzysztofa Smolnego (Łukasz Konopka). Głównym zadaniem 12-latka będzie wpisanie do wykresu grup krwi swojej i rodziców. Ponieważ Andrzej nie odbierze telefonu od syna, Kuba zacznie szperać w dokumentach Basi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia rzuci Błażeja. Ola nie dowie się o jego zdradzie?

Właśnie z nich dowie się, że ma inną grupę krwi niż Basia i Andrzej. Nie będzie potrafił tego zrozumieć. Także Smolny nie będzie potrafił wyjaśnić pasierbowi jak to możliwe, że Kuba ma inną grupę krwi niż jego rodzice. Kiedy Brzozowska zauważy syna i męża grzebiącego w dokumentach wpadnie w panikę. Wybuchnie gniewem, że Kuba szpera bez pozwolenia w jej rzeczach. Jej gwałtowna reakcja zaskoczy zarówno Kubę jak i Smolnego. Młody Brzozowski zacznie się domyślać, że nie jest synem Andrzeja...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: