SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Bójka Rafała i Darka o Agnieszkę

Na Wspólnej. Bójka Rafała i Darka o Agnieszkę

28.08.2016, godz. 08:30
Na Wspólnej 2289, Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz)
Na Wspólnej 2289, Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz) foto: TVN/X-NEWS

Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) z "Na Wspólnej" rozstanie się z Rafałem (Lech Mackiewicz) i zwiąże się z młodym prawnikiem Darkiem Żbikiem (Michał Mikołajczak). W 2342 odcinku "Na Wspólnej" Sobczak będzie ukrywać swoje emocje i rozpacz, ale gdy spotka ukochaną w towarzystwie nowego partnera wymierzy mu cios prosto w twarz! To pozbawi Olszewską wątpliwości, że dobrze wybrała. Czy romans Agnieszki i Darka w "Na Wspólnej" przetrwa?

"Na Wspólnej" odcinek 2342 -wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Związek Agnieszki i Rafała przejdzie do przeszłości. W 2342 odcinku "Na Wspólnej" Olszewska odejdzie od ukochanego i zdecyduje się kontynuować romans z aplikantem.

Zobacz: Na Wspólnej. Żaneta i Wojtek starają się o dziecko

Sobczak będzie zamknięty w sobie i nie powie Agnieszce, że bardzo mu na niej zależy. Zamiast tego będzie skrywać swoje uczucia licząc po cichu na to, że prawniczka zmieni zdanie.

To nie będzie jednak miało miejsca. W 2342 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka zamieszka w wynajmowanym mieszkaniu. Gdy pewnego dnia w drodze do pracy spotka ukochanego Darka i będzie z nim iść w stronę kancelarii, przypadkiem spotka Rafała. On stanie jak wryty i niewiele myśląc wymierzy cios w stronę rywala.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

Olszewska, która jak się okaże miała pewne wątpliwości, teraz będzie spokojna. Dotrze do niej, że dobrze zrobiła odchodząc od Rafała. A teraz tylko kwestia kilku dni, by Żbik się do niej wprowadził! W 2346 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka wyjdzie na wesele Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna), a kochanek będzie na nią czekać w ich wspólnym mieszkaniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: