SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Olaf oświadczy się Marcie

Na Wspólnej. Olaf oświadczy się Marcie

31.08.2016, godz. 15:30
Na Wspólnej odcinek 2340, Olaf (Maciej Brzoska), Marta (Joanna Jabłczyńska)
Na Wspólnej odcinek 2340, Olaf (Maciej Brzoska), Marta (Joanna Jabłczyńska) foto:

Olaf (Maciej Brzoska) zdecyduje się na odważny krok i postanowi poprosić Martę (Joanna Jabłczyńska) o rękę. W 2340 odcinku "Na Wspólnej" ukochany Konarskiej zabierze ją do eleganckiej restauracji. Zaręczyny jednak nie będą takie jak być powinny. Marta stwierdzi, że ma co się spieszyć ze ślubem, a w dodatku nie będzie mogła skupić się na rozmowie z partnerem, bo Ksawery (Maciej Poppe) będzie się źle czuć. Olaf poprosi Romana, żeby zajął się wnukiem, ale to nie sprawi, że Marta zmieni zdanie. W "Na Wspólnej" ukochany Konarskiej zdecyduje się na kolejne podejście.

"Na Wspólnej" odcinek 2340 - czwartek, 8.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2340 odcinku "Na Wspólnej" Olaf weźmie sobie do serca słowa Romana (Waldemar Obłoza), który namawia go na ślub z Martą. Całą sprawą zainteresuje się także Igor (Jakub Wesołowski), który zachęci kumpla do kupna pierścionka zaręczynowego.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Honorata i Roman wezmą ślub

Marta będzie jednak sceptycznie nastawiona i nawet nie będzie chciała słyszeć o ślubie twierdząc, że mają jeszcze czas. Olaf jednak będzie szedł w zaparte i w 2340 odcinku "Na Wspólnej" zaprosi ukochaną do eleganckiej restauracji. Uroczystych oświadczyn jednak nie będzie. Marta nie będzie mogła się skupić na rozmowie, bo Ksawery źle się poczuje. Olaf będzie próbował załagodzić sytuację, ale nic z tego nie wyjdzie. Będzie jednak kolejne podejście.

Zobacz: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

W 2347 odcinku "Na Wspólnej", na ślubie Romana i Honoraty (Aleksandra Konieczna), Olaf postanowi oświadczyć się Marcie. Konarska jednak nie da mu odpowiedzi i zarzuci ukochanemu, że wygłupia się przed rodziną, bo to przecież dzień jej ojca i jego świeżo upieczonej żony...

Wygląda na to, że Marcie nie spieszy się do ołtarza. Olaf będzie załamany. Nikt by chyba nie chciał czuć się odrzuconym przy tak licznej grupie świadków.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: