SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia rzuci Błażeja. Ola nie dowie się o jego zdradzie?

Na Wspólnej. Gosia rzuci Błażeja. Ola nie dowie się o jego zdradzie?

08.08.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej 2329, Błażej (Kuba Świderski), Gosia (Anan Kerth)
Na Wspólnej 2329, Błażej (Kuba Świderski), Gosia (Anan Kerth) foto: TVN/X-NEWS

Miłosny trójkąt w "Na Wspólnej". Błażej (Jakub Świerski) zdradzi Olę (Marta Wierzbicka) z Gosią (Anna Kerth) i będzie chciał się do wszystkiego przyznać. W 2340 odcinku "Na Wspólnej" kochanka jednak rzuci adoratora, a Ola będzie załamana wynikami na uczelni. Rybiński nie będzie miał więc sumienia, żeby powiedzieć jej prawdę. Musicie też wiedzieć, że Błażej nie ma pojęcia, że Ola i Gosia są siostrami. Gdy to wyjdzie na jaw, w rodzinie Zimińskiej rozpęta się prawdziwe piekło!

"Na Wspólnej" odcinek 2340 - czwartek, 8.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Błażej przypadkiem pozna Gosię i całkowicie straci dla niej głowę. W 2339 chłopak Oli pierwszy raz pocałuje jej siostrę, choć wcale nie będzie miał pojęcia, że dziewczyny są ze sobą spokrewnione. Wszystko zacznie się niewinnie. Gosia pozna Błażeja na ulicy, a od słowa do słowa zaproponuje mu lekcje niemieckiego. Przed jedną z kolejnych godzin lekcyjnych, Rybiński pomoże Zimińskiej znieść rower do komórki, ale sąsiad ich zatrzaśnie i na dodatek zgaśnie światło. Przerażona Gosia wtuli się w Błażeja, a on zacznie ją całować...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Żaneta przeżyje koszmar. Jej córka Mania trafi do szpitala - WIDEO

Po dość niezręcznej sytuacji Błażej od razu zadzwoni do Oli i powie jej, co się wydarzyło. Dziewczyna jednak nie uwierzy i uzna anegdotkę o pocałunku z nauczycielką za kiepski żart. Niedługo później w 2340 odcinku "Na Wspólnej" Błażej ponownie odwiedzi Gosię i tym razem wyląduje z nią w łóżku. Po kilku upojnych chwilach Rybiński zbierze się na odwagę i powie kochance o tym, że ma dziewczynę, ale jej nie kocha. Będzie obiecywać, że rzuci obecną partnerkę, ale Gosia wygoni go z mieszkania.

Błażej pojedzie do niczego nieświadomej Oli, która będzie załamana. Powód? Promotor odrzucił jej pracę magisterską. Młodsza Zimińska wypłacze się ukochanemu w rękaw i poprosi, żeby wyjechali gdzieś razem odpocząć. Chłopak nie będzie miał sumienia przyznać się do zdrady i zacznie pocieszać załamaną Olę. 

Patrz: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

-Z Błażejem będzie bardzo zawiła historia. Będzie romans, ja nie będę miała tego romansu - bo jeszcze nie miałam - ale Błażej będzie miał romans z kimś mi bardzo bliskim- zdradziła Marta Wierzbicka w najnowszym wywiadzie.

 

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: