SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Gosia i Błażej zostaną kochankami

Na Wspólnej. Gosia i Błażej zostaną kochankami

29.08.2016, godz. 17:30
Na Wspólnej odcinek 2340, Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2340, Gosia (Anna Kerth), Błażej (Jakub Świderski) foto:

Upojne chwile Gosi (Anna Kerth) i Błażeja (Jakub Świderski) w 2340 odcinku "Na Wspólnej". Chłopak Oli (Marta Wierzbicka) nadal nie wie, że bierze korepetycje niemieckiego u jej siostry. Błażejowi jednak trudno oprzeć się starszej Zimińskiej, która też ma na niego apetyt. Niedługo po jednej z lekcji, korepetytorka i jej uczeń trafią do łóżka! Zobaczcie gorące zdjęcia z nowych odcinków "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2340 - czwartek, 8.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

W 2339 odcinku "Na Wspólnej" Ola chce spotkać się z Błażejem, ponieważ bardzo za nim tęskni. Chłopak ma jednak lekcję języka niemieckiego. Czeka na Gosię i pomaga jej znieść rower do piwnicy, gdzie sąsiad ich zatrzaśnie i na dodatek zgaśnie światło. Przerażona Gosia wtuli się w Błażeja, a on zacznie ją całować...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Żaneta przeżyje koszmar. Jej córka Mania trafi do szpitala - WIDEO

Po dość niezręcznej sytuacji Błażej od razu zadzwoni do Oli i powie jej, co się wydarzyło. Dziewczyna jednak nie uwierzy i uzna anegdotkę o pocałunku z nauczycielką za kiepski żart.

W 2340 odcinku "Na Wspólnej" Błażej przychodzi do Gosi, żeby zakończyć ich znajomość. Ma wyrzuty sumienia i nie chce krzywdzić Oli. Niespodziewanie para spędza ze sobą upojne chwile. Tymczasem Ola czeka na ukochanego w mieszkaniu...

Zobacz: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

Czy Ola dowie się o jego zdradzie? To jeszcze chwilę potrwa. Dopiero na ślubie Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna) Błażej zorientuje się, że Gosia i Ola są siostrami. Atmosfera zrobi się napięta.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: