SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Powrót Andrzeja! Oto nowa żona Brzozowskiego - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Powrót Andrzeja! Oto nowa żona Brzozowskiego - ZDJĘCIA

07.09.2016, godz. 07:30
Na Wspólnej 2338. Gosia (Magdalena Skwarek), Andrzej ( Tomasz Schimscheiner), Kuba (Kacper Łukaszewicz)
Na Wspólnej 2338. Gosia (Magdalena Skwarek), Andrzej ( Tomasz Schimscheiner), Kuba (Kacper Łukaszewicz) foto: TVN/X-NEWS

Andrzej Brzozowski (Tomasz Schimscheiner) po prawie rocznej przerwie wróci do "Na Wspólnej"! Były mąż Basi (Grażyna Wolszczak) niespodziewanie znów wkroczy do życia jej i dzieci, by obwieścić rodzinie radosną nowinę, że znów się ożenił! W 2338 odcinku "Na Wspólnej" Andrzej pochwali się Kubie (Kacper Łukasiewicz), że wziął ślub z Gosią (Magdalena Skwarek), swoją obecną kochanką! Nastolatek będzie wściekły na ojca, że zniknął na tak długo, a kiedy wreszcie się pojawił zupełnie się nim nie interesuje.

"Na Wspólnej" odcinek 2338 - środa, 7.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

Tomasz Schimscheiner odszedł z "Na Wspólnej" w lipcu 2015 roku, ale nie pożegnał się z rolą Andrzeja Brzozowskiego. Kiedy małżeństwo Basi i Andrzeja się rozpadło i do akcji wkroczył Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) scenarzyści serialu wymyślili wyjazd bohatera granego przez Schimscheinera.

Wszystko po to, by Brzozowski ułożył sobie życie od nowa. Od ponad roku widzowie nie wiedzieli co się dzieje z Andrzejem. Aż do 2338 odcinka "Na Wspólnej", w którym były mąż Basi, a zarazem ojciec Daniela (Michał Tomala) i ojczym  Kuby nagle przyjedzie do Warszawy.

Patrz: Na Wspólnej. Gosia rzuci Błażeja. Ola nie dowie się o jego zdradzie?

Andrzej zadzwoni do Basi, by uprzedzić ją, że chce się spotkać z synami. Jednak tylko Kuba zgodzi się na rozmowę z ojcem, który ostatnio zupełnie od nich zapomniał. Brzozowski będzie miał dla niego niespodziankę. Podczas spotkania przedstawi mu Gosię, swoją nową żonę.

Jak podaje "Świat Seriali" Kuba przeżyje szok na wieść o sekretnym ślubie Andrzeja w Chorwacji. Da odczuć nowej mamie, że nie chce mieć z nią nic wspólnego. Gosia wykaże się dużym zrozumieniem dla zachowania chłopca. Co innego Brzozowski, który nie będzie mógł pojąć dlaczego Kuba nie cieszy się jego szczęściem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Żaneta przeżyje koszmar. Jej córka Mania trafi do szpitala - WIDEO

Nastolatek opowie Basi o tym, że Andrzej ma drugą żonę. Będzie wściekły na tatę, który przed Gosią odgrywa opiekuńczego i dobrego ojca, a w rzeczywistości zostawił swoje dzieci. Oznajmi, że on też ma go gdzieś!  Brzozowska zareaguje tak jak syn. Zadzwoni do Andrzeja, by powiedzieć mu, że skoro zjawia się tak niespodziewanie po tylu miesiącach nieobecności, to powinien być bardziej delikatny w kontaktach z Kubą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: