SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Rafał odkryje romans Agnieszki i Darka - ZWIASTUN 2235 odcinka

Na Wspólnej. Rafał odkryje romans Agnieszki i Darka - ZWIASTUN 2235 odcinka

01.09.2016, godz. 08:05
Na Wspólnej odc 2335 Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz)
Na Wspólnej odc 2335 Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz) foto: TVN/X-NEWS

Wstrząsające odkrycie w "Na Wspólnej"! Darek (Michał Mikołajczyk) zniszczy związek Agnieszki (Katarzyna Walter) i Rafała (Lech Mackiewicz). Zaczęło się tak niewinnie, ale już w 2335 odcinku "Na Wspólnej" ukochany prawniczki przyłapie ją na randce z aplikantem! Olszewska będzie w szoku, gdy podczas uroczystej kolacji parter powie, że o wszystkim wie. Czy Rafał wybaczy Agnieszce? A może prawniczka zdecyduje się na stały związek z młodym kochankiem? Weronika (Renata Dancewicz) nie pochwala zachowania przyjaciółki. Zobaczcie zwiastun 2335 odcinka "Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" odcinek 2335 - czwartek, 1.09.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Olszewska wdała się w romans z młodym aplikantem i całkowicie straciła dla niego głowę. Weronika nie pochwala zachowania przyjaciółki, ale się nie wtrąca. Uważa jednak, że aplikant w każdej chwili może ją porzucić, a ona wiele ryzykuje spotykając się z nim. Żbik zapewni Roztocką, że ma poważne plany względem Agnieszki.

Prawniczka nie zrezygnuje z romansu - wręcz przeciwnie. Sytuacja zacznie się rozkręcać. W 2335 odcinku "Na Wspólnej" Darek zabierze kochankę na lunch. Pech zechce, że w drodze do restauracji zauważy ich Rafał! Agnieszka okłamie go, że była na spotkaniu z klientem, ale jej partner nie da się nabrać. Wyraźnie przecież widział, jak obściskuje się z aplikantem.

Zobacz: Na Wspólnej. Darek, czy Rafał? Kogo wybierze Agnieszka Olszewska?

W 2335 odcinku "Na Wspólnej" Rafał postanowi poważnie porozmawiać z ukochaną i przygotuje dla niej pyszną kolację. Gdy Agnieszka wejdzie do domu i zobaczy uroczyście nakryty stół stwierdzi, że jest umęczona i nie ma ochoty na wspólny wieczór. Wtedy Sobczak wybuchnie...

- Spadaj do swojego chłopczyka - usłyszy od Rafała Agnieszka. Czy to koniec ich związku? Czy Agnieszka będzie walczyć o ukochanego? A może odetchnie z ulgą i bez wyrzutów sumienia zwiąże się z młodym aplikantem?

Zobacz ZWIASTUN 2335 odcinka "Na Wspólnej" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: