SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Honorata odwoła ślub? Włodek uratuje związek Romana

Na Wspólnej. Honorata odwoła ślub? Włodek uratuje związek Romana

30.08.2016, godz. 20:14
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna)
Na Wspólnej odc. 2297. Roman (Waldemar Obłoza), Honorata (Aleksandra Konieczna) foto: TVN/X-NEWS

Komplikacje przed ślubem Romana (Waldemar Obłoza) i Honoraty (Aleksandra Konieczna). W 2333 odcinku "Na Wspólnej" zakochani pokłócą się o datę ślubu, a w efekcie awantury narzeczona Hoffera odwoła całą ceremonię! Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na Wspólnej"? Czy ślub Romana i Honoraty w ogóle dojdzie do skutku? Włodek (Mieczysław Hryniewicz) uratuje całą sytuację.

"Na Wspólnej" odcinek 2334 - wtorek, 30.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Roman poprosił Honoratę o rękę, ale ceremonia zaślubin może się nie odbyć! Zakochani pokłócą się już przy wyborze daty, a kochana Hoffera postanowi odwołać ślub!

Zobacz: Na Wspólnej. Żaneta i Wojtek starają się o dziecko

W 2333 odcinku "Na Wspólnej" Roman i Honorata wybiorą się do Urzędu Stanu Cywilnego żeby zarezerwować datę ślubu, ale okaże się, że terminy na najbliższe miesiące są zajęte. Hoffer rozpozna w urzędniku jednego z dawnych klientów i poprosi go, żeby załatwił coś po znajomości.

Mężczyzna znajdzie jeden wolny termin, ale w czasie nie dłuższym niż miesiąc. Roman postanowi zaakceptować wczesną datę, a Honorata wręcz przeciwnie. Ukochana Romana zdenerwuje się i uzna, że ten chce mieć to już za sobą i na odczepnego wybiera datę - do której z resztą nie zdążą ze wszystkimi przygotowaniami.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiemy, ile Piotr Cyrwus zarobi za rolę Zdziśka w Na Wspólnej

Leśniewska będzie śmiertelnie obrażona i odwoła ślub, a załamany Roman poprosi Włodka o radę. Senior wyzna, że kobiet nie da się zrozumieć i nawet jeśli nie czuje się winny powinien przeprosić. Inaczej już do końca życia będzie kawalerem!

W 2334 odcinku "Na Wspólnej" Roman postąpi zgodnie z radą przyjaciela i pojawi się u Honoraty z bukietem róż. Kobieta w czasie rozmowy z wnukiem zrozumie, że Romanowi także zależy na ślubie i wybrał wczesną datę, bo nie może się doczekać, a nie dlatego, że chce to odbębnić. Leśniewska przestanie się gniewać i jeszcze tego samego dnia zadzwoni do urzędu i zaklepie termin, o który prosił Roman! Uf...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: