SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Tomek napadnięty. Brat Igora trafi do szpitala - ZWIASTUN 2331 odcinka

Na Wspólnej. Tomek napadnięty. Brat Igora trafi do szpitala - ZWIASTUN 2331 odcinka

24.08.2016, godz. 15:27
Na Wspólnej odc. 2331. Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Na Wspólnej odc. 2331. Tomek (Krzysztof Chodorowski) foto: TVN/X-NEWS

Brutalny napad i śmierć w "Na Wspólnej"?! Tomek Nowak (Krzysztof Chodorowski) doigra się i boleśnie zapłaci za brudne interesy z gangsterami. W 2331 odcinku "Na Wspólnej" młodszy brat Igora (Kuba Wesołowski) zostanie napadnięty przez bandytów, od których handlował kradzionymi GPS-ami. Ciężko pobity Tomek trafi do szpitala, a Igor będzie drżął ze strachu, że jego brat umrze! Zobaczcie zwiastun 2331 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2331 - czwartek, 25.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

Tomek Nowak z "Na Wspólnej" bliski śmierci! Sam jednak będzie sobie winny, bo wplącze się w ciemne interesy z gangsterami. Po co? Oczywiście, by szybko i dużo zarobić! A pieniądze będą mu bardzo potrzebne po tym jak Igor wyrzuci go z domu.

Starszy Nowak zauważy bowiem, że brat chce uwieść jego ukochaną Elżbietę (Paulina Chapko). Pozostawiony bez wsparcia i dachu nad głową Tomek skorzysta z propozycji kolegi Mrówy (Bartłomiej Kwiatkowski), który wkręci go w handel kradzionymi GPS-ami. I szybko tego pożałuje. Nie zdoła jednak oddać bandytom pieniędzy za towar.

Patrz: Na Wspólnej. Agnieszka zamieszka z Darkiem. Rafał z zemsty pobije kochanka Agnieszki

W 2331 odcinku "Na Wspólnej" gangster Bolo (Michał Filipiak) zażąda zwrotu pieniędzy za sprzęt. Nowak zapewni, że odda dług, ale nie zgodzi się płacić odsetek za zwłokę. Bandzior nie przyjmie tego do wiadomości. Od razu zaatakuje Tomka, by go ostrzec, że jak nie dostanie należnych 6 tys. zł, to pożegna się z życiem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kuba dowie się, że nie jest synem Andrzeja Brzozowskiego!

Brat Igor nie spełni tych żądań. Następnego dnia przekona się jednak na własnej skórze, że z mafią lepiej nie zadzierać. Napadnięty i pobity do nieprzytomności trafi do szpitala. Lekarze zrobią wszystko, bu go uratować, ale Tomek dozna wstrząśnięnia i obrażeń mózgu. W 2331 odcinku "Na Wspólnej" okaże się czy brat Igora przeżyje.

To tragiczne wydarzenie sprawi, że Igor postanowi dowiedzieć się kim są ludzie, z którymi zadarł Tomek i którzy chcieli go zabić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: