SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Pierwszy raz Oli i Błażeja. Namiętne wyznanie po seksie - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Pierwszy raz Oli i Błażeja. Namiętne wyznanie po seksie - ZWIASTUN

19.08.2016, godz. 07:53
Na Wspólnej odc. 2328 Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odc. 2328 Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Nikt tak często jak Marta Wierzbicka nie zmienia kochanków! Chodzi oczywiście o bohaterkę, którą aktorka gra w serialu "Na Wspólnej"! Ola Zimińska dopiero co zakończyła swój namiętny romans z lesbijką Klaudią (Julia Trembecka), a już wskoczy do łóżka swojemu nowemu chłopakowi Błażejowi (Jakub Świderski). W 2328 odcinku "Na Wspólnej" widzowie zobaczą pierwszy raz tej pary. Nie zabraknie gorących i odważnych scen. Zobaczcie zdjęcia i zwiastun.

"Na Wspólnej" odcinek 2328 - poniedziałek, 22.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

Związek Oli i Błażeja z "Na Wspólnej" wkroczy w nową fazę, ale szczęście nie jest chyba pisane tej parze, bo szybko pojawią się komplikacje. I ta trzecia w osobie Gosi (Anna Kerth). Zanim jednak Błażej straci głowę dla starszej z sióstr Zimińskich sprawi, że Ola na zawsze zapomni o tym jak dobrze jej było z Klaudią.

Patrz: Na Wspólnej. Gosia rzuci Błażeja. Ola nie dowie się o zdradzie ukochanego?

W 2328 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzi swoją dziewczynę, choć będzie wiedział, że czeka ją trudny egzamin. Błażek poradzi studence, by nieco się zrealaksowała. I podsunie jej niezawodny sposób na stres i zmęczenie - upojny seks! Uwodzicielki chłopak bez trudu namówi Olę na odejście od książek. Najpierw porwie ją do tańca, a później wylądują razem w łóżku! A raczej na kanapie w salonie Zimińskich.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wojtek zabije Manię?! Dramat w rodzinie Szulców

Po pełnym miłosnych uniesie pierwszym wspólnym seksie Ola wyzna Błażejowi, że już zapomniała, jak to jest być z mężczyzną. Przyzna jednak, że bardziej jej się to podoba z nim niż z Klaudią. Zimińska powoli zacznie tracić głowę dla nowego chłopaka, nie spodziewając się tego, że Błażej to bardzo kochliwy facet, któremu wpadnie w oko Gosia...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2328 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: