SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Darek, czy Rafał? Kogo wybierze Agnieszka Olszewska?

Na Wspólnej. Darek, czy Rafał? Kogo wybierze Agnieszka Olszewska?

02.08.2016, godz. 12:30
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Agnieszka (Katarzyna Walter) ma poważny dylemat. W "Na Wspólnej" prawniczka wdała się w romans z Darkiem (Michał Mikołajczak), ale to Rafał (Lech Mackiewicz) jest mężczyzną jej życia. W 2328 odcinku"Na Wspólnej" Olszewska będzie musiała wybrać - Darek, czy Rafał? Na dodatek Weronika (Renata Dancewicz) przyłapie przyjaciółkę w ramionach młodszego kochanka! Ten romans nie będzie już tajemnicą...

"Na Wspólnej" odcinek 2328 - czwartek, 18.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Agnieszka spędziła upojne chwile w ramionach Darka, ale teraz szczerze tego żałuje i chce o tym zapomnieć. Wszystko ze względu na Rafała, który jest przecież mężczyzną jej życia.

Patrz: Na Wspólnej. Tragedia Żanety i Wojtka. Ich córka Mania będzie miała wypadek na motorze

Ukochany Olszewskiej zaproponował jej, by zamieszkali na wsi. Dzięki temu będą mieli upragniony spokój i czas tylko dla siebie. Prawniczka niechętnie się zgodziła, ale uznała, że tylko tak uda jej się zapomnieć o kochanku.

W 2328 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka powie Weronice, że jedzie z Rafałem pod miasto oglądać dom, który zamierzają kupić. Roztocka ucieszy się twierdząc, że to na pewno wyjdzie im na dobre. Niestety rozmowie będzie przysłuchiwać się Żbik...

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia odbije Oli chłopaka Błażeja?

W 2328 odcinku "Na Wspólnej" aplikant zatrzyma Agnieszkę i poprosi ją, by zmieniła dla niego swoje plany i znów spędziła z nim noc. Olszewska odmówi, ale Weronika zdąży nakryć ją na jednoznacznej rozmowie z kochankiem. 

Ostatecznie Agnieszka wyjedzie z Rafałem na wieś, ale nie będzie umiała całkowicie odciąć się od wydarzeń w kancelarii. Efekt będzie taki, że prawniczka - choć spędzi romantyczny wieczór w towarzystwie ukochanego - myślami będzie z Darkiem!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: