SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michał zastrzeli Janusza? - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Michał zastrzeli Janusza? - ZWIASTUN

11.08.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej 2325, Michał (Robert Kudelski), Janusz (Mirosław Baka)
Na Wspólnej 2325, Michał (Robert Kudelski), Janusz (Mirosław Baka) foto:

Michał (Robert Kudelski) myślał o tym odkąd tylko spotkał Janusza (Mirosław Baka). Brzozowski rozpoznał w mężczyźnie wychowawcę z domu dziecka, który się nad nim znęcał i od początku planował zemstę. W 2325 odcinku "Na Wspólnej" Szymaniak zaczai się na rywala i wyceluje do niego z nabitej broni, ale sytuacja szybko się odwróci przeciwko niemu. Michał złapie za pistolet i wyceluje prosto w głowę Janusza. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2325 - wtorek, 16.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" przypadkowe spotkanie po latach doprowadziło do wielkiej tragedii. Michał rozpoznał w Januszu swojego oprawcę z domu dziecka i postanowił się zemścić.

Patrz: Na Wspólnej. Wiktorek uratowany! Ilona i Maks odzyskają porwanego syna

Początkowo chciał go nawet zabić, ale Kinga (Ilona Wrońska) przemówiła mu do rozsądku. W "Na Wspólnej" Brzozowski zrobił jednak coś, co zniszczyło Januszowi życie. Przez Michała Magda (Marzena Bergmann) opuściła ukochanego, a Szymaniak nie może pogodzić się z jej odejściem.

W 2325 odcinku "Na Wspólnej" Janusz upija się wódką w barze Ziębów i z bronią w kieszeni czeka na Michała. Gdy zauważa rywala podbiega do niego i grozi mu śmiercią, ale sytuacja szybko obraca się przeciwko niemu.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia odbije Oli chłopaka? Błażej umówi się z siostrą Oli

Michał chwyci za broń i wyceluje prosto w oprawcę z domu dziecka. Czy wypełni swój początkowy plan i zastrzeli Janusza? Druga taka okazja może się nie powtórzyć! Czy Brzozowski będzie na tyle głupi, że pociągnie za spust? Jeśli to zrobi na zawsze straci Kingę i Ignasia (Bartek Kaszuba)...

Zwiastun 2325 odcinka "Na Wspólnej">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: