SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Janusz chce zabić Michała

Na Wspólnej. Janusz chce zabić Michała

10.08.2016, godz. 18:57
Na Wspólnej odc. 2324. Janusz (Mirosław Baka)
Na Wspólnej odc. 2324. Janusz (Mirosław Baka) foto: TVN/X-NEWS

Okrutna zemsta w "Na Wspólnej" kata z domu dziecka! Janusz Szymaniak (Mirosław Baka) zamienił życie Michała Brzozowskiego (Robert Kudelski) w piekło, więc ten w odwecie zniszczył jego rodzinę. W 2325 odcinku "Na Wspólnej" wychowawca z domu dziecka, który prawie 30 lat temu znęcał się fizycznie i psychicznie nad Michałem, w akcie desperacji będzie chciał go zabić, a później popełnić samobójstwo.

"Na Wspólnej" odcinek 2325 - wtorek, 16.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

Janusz Szymaniak z "Na Wspólnej" to bydlak jakich mało! Przed laty kiedy pracował jako wychowca w domu dziecka katował swoich podopiecznych. Jedną z jego ofiar był Michał Brzozowski. Kiedy los znów ich ze sobą zetknął Brzozowski postanowił wymierzyć sprawiedliwość.

Patrz: Na Wspólnej. Wiktorek uratowany! Ilona i Maks odzyskają porwanego syna

Przez długi czas myślał o tym, by zabić Janusza. Ostatecznie jednak zrezygnował ze swoich planów. Zamiast tego wyjawi żonie Janusza jakim okrutnym człowiek jest mężczyzna, z którym dzieli życie. W 2324 odcinku "Na Wspólnej" Magda (Marzena Bergmann) przyjdzie do Michała, by upewnić się, że wszystko to, co powiedział jej o Januszu to prawda. Brzozowski pozbawi ją jednak złudzeń. Po powrocie do domu Magda zacznie pakować siebie i dzieci. I mimo, że Janusz będzie błagać, żeby została, Magda postanowi go opuścić.

Odejście żony sprawi, że Janusz znajdzie się na skraju załamania psychicznego. Sięgnie po alkohol, aż w końcu wymyśli jak raz na zawsze skończyć swoje męki. W 2325 odcinku "Na Wspólnej" załamany Janusz zjawi się w barze Ziębów, by czekając na Michała kolejny raz się upić.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Gosia odbije Oli chłopaka? Błażej umówi się z siostrą Oli

Kiedy Brzozowski wyjdzie z domu, dawny prześladowca pójdzie za nim. Celując do Michała z pistoletu, oskarży go o zniszczenie mu życia. Po chwili przyłoży lufę do swojej głowy. Lecz nie zdobędzie się na odwagę, by pociągnąć za spust. W decydującym momencie zacznie płakać...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: