SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Weronika flirtuje z Robertem. To on zastąpi jej Adama?

Na Wspólnej. Weronika flirtuje z Robertem. To on zastąpi jej Adama?

09.08.2016, godz. 17:36
Na Wspólnej 2309, Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk)
Na Wspólnej 2309, Weronika (Renata Dancewicz), Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk) foto:

W "Na Wspólnej" Weronika (Renata Dancewicz) w końcu przerwie żałobę po śmierci Adama (Zbigniew Stryj). Prawniczka zacznie flirtować z Robertem (Dariusz Wnuk), któremu pomaga wygrać z żoną (Gabriela Frycz) walkę o równe prawa do opieki nad synem. W 2324 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna przyniesie Roztockiej kwiaty, a ona szczerze przyzna, że się o niego martwi.

"Na Wspólnej" odcinek 2309 - poniedziałek 18.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Romans wisi w powietrzu! Wszystko zacznie się już w 2309 odcinku "Na Wspólnej", gdy Weronika uchroni klienta przed zemstą żony, która tylko czeka na jego błąd, by odebrać mu syna.

Zobacz: Na Wspólnej. Weronika zapomni o zmarłym Adamie i zakocha się w Robercie

Policjant postanowi spędzić z chłopcem cały dzień i bez wiedzy Olgi zwolni syna ze szkoły, żeby zabrać go na wycieczkę. Sprawa skończy się fatalnie, bo matka dziecka zjawi się u Weroniki i zagrozi, że jeśli chłopiec nie wróci do domu przed zmrokiem, sprawa trafi do sądu.

Weronika od razu pojedzie do mieszkania klienta, żeby go ostrzec, a on niechętnie wykona polecenie żony i będzie wściekły na swoją prawniczkę. Dopiero w 2324 odcinku "Na Wspólnej" Robert zrozumie, że Roztocka uratowała go przed całkowitą stratą praw rodzicielskich i z tej okazji przyniesie jej kwiaty.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka zakocha się w Darku i wyląduje z nim w łóżku

Okaże się jednak, że Olga nie wycofała oskarżeń, a sprawa z "porwaniem" chłopca ze szkoły trafi do sądu. Wszystko przez to, że podczas ostatniej akcji wspólnik Tadeusiaka umarł i jego żona uznała, że syn powinien być jak najdalej od tego środowiska. Wtedy Weronika się przełamie i powie Robertowi szczerze, że ona także obawia się o jego życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: