SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kasia Berg w szpitalu po dopalaczach. Czy córka Bogdana umrze?

Na Wspólnej. Kasia Berg w szpitalu po dopalaczach. Czy córka Bogdana umrze?

03.08.2016, godz. 19:36
Na Wspólnej odc. 2320. Kasia (Julia Chatys)
Na Wspólnej odc. 2320. Kasia (Julia Chatys) foto: TVN/X-NEWS

Rodzina Bergów z "Na Wspólnej" przeżyje kolejny dramat! Dopiero co Bogdan (Wojciech Brzeziński) i Joanna (Anna Cieślak) uporali się z żałobą po śmierci syna Mateuszka (Edward Przepiórka), a już los ześle na nich kolejną tragedię. W 2320 odcinku "Na Wspólnej" do szpitala trafi nieprzytomna Kasia (Julia Chatys). Nastoletnia córka Bogdana zażyje dopalacze na imprezie i będzie walczyć o życie. Czy Kasia z "Na Wspólnej" umrze, a Bergowie stracą kolejne dziecko?

"Na Wspólnej" odcinek 2320 - czwartek, 4.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kasia Berg z "Na Wspólnej" ofiarą dopalaczy! Po tym jak temat tych zagrażających życiu substancji został wykorzystany m.in. w serialach "M jak miłość" podczas wypadku Lenki Zduńskiej (Marysia Głowacka) i w "Pierwszej miłości" kiedy dopalacze zażyła Julka (Łucja Kawczak), tym razem scenarzyści "Na Wspólnej" postanowili pokazać widzom czym się kończy zażywanie niebezpiecznych środków psychoaktywne.

Patrz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka to sprawka niani Teresy i jej kochanka! Maks i Ilona dorwą porywaczy

W 2320 odcinku "Na Wspólnej" serce Bogdana na chwilę się zatrzyma gdy w środku nocy dostanie telefon ze szpitala, że jego córka Kasia trafiła na oddział intensywnej terapii w krytycznym stanie! Badania wykażą, że nieprzytomna nastolatka jest pod wpływem dopalacze, które zażyła na imprezie u znajomych.

Berg natychmiast pojedzie do szpitala, by być przed Kasi. Jak podaje magazyn "Świat Seriali" lekarz ostrzeże go, że sprawa jest poważna, bo dziewczyna dostała zapaści i nie wiadomo jakie szkody w jej organizmie wywołały subtancje, które działają gorzej niż narkotyki. Przerażony ojciec Kasi z trudem przyjmie wstrząsającą diagnozę lekarza.

Winą za tą tragedię obarczy Dominika (Mateusz Gąsiewski), z którym jego córka wyszła na imprezę. Chłopak Kasi zapewni Berga, że to nie on namówił ją na zażycie dopalaczy. Wyjaśni, że pokłócili się na imprezie i Kasia na jakiś czas zniknęła mu z oczu, a potem on postanowił wrócić do domu.

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

O tym co będzie z Kasią z "Na Wspólnej" widzowie przekonają się w nowych odcinkach serialu na początku sierpnia! Pozostaje tylko mieć nadzieję, że nastolatka, która zawsze była bardzo rozsądną, odpowiedzialną dziewczyną nie wpadła w uzależnienie od dopalaczy, a lekarze zdołają uratować jej życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: