SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kryzys w rodzinie Bergów. Joanna i Bogdan nie mogą dojść do porozumienia

Na Wspólnej. Kryzys w rodzinie Bergów. Joanna i Bogdan nie mogą dojść do porozumienia

15.07.2016, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak)
Na Wspólnej odcinek 2213. Bogdan Berg (Wojciech Brzeziński), Joanna (Anna Cieślak) foto: TVN/X-NEWS

Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) nie są w stanie się porozumieć. Od śmierci Mateuszka nic nie jest takie jak kiedyś. W 2319 odcinku "Na Wspólnej" między małżonkami dojdzie do kolejnej kłótni o podział ról w związku. Kto powinien zrezygnować z pracy, żeby zająć się Michaliną (Zoe Messy)? Niedługo później w "Na Wspólnej" dojdzie do kolejnej tragedii, która oddali od siebie zakochanych!

"Na Wspólnej" odcinek 2319 - środa, 3.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Bogdan i Joanna poznali się przypadkiem i zakochali się w sobie. Ona pokochała także jego dzieci i oboje postanowili iść przez życie razem. Niestety, tylko początek tej historii jest tak wzruszający.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka to sprawka niani Teresy i jej kochanka! Maks i Ilona dorwą porywaczy

Joanna i Bogdan szybko wzięli ślub, ale niedługo potem wszystko zaczęło się sypać. Żona Berga zaszła w ciążę, ale radość zakochanych dobiegła końca, gdy bliźniacza ciąża okazała się zagrożona.

Ginekolog (Artur Dziurman), który miał pomóc Joannie wydać na świat zdrowie dwojaczki, zniknął w czasie porodu. Doszło wtedy do tragedii, po której nic nie jest takie samo jak kiedyś. Bergowie pochowali syna...

Zobacz: Na Wspólnej. Kasia umrze po dopalaczach? Córka Bogdana w szpitalu

Od tamtej pory Bogdan i Joanna nie potrafią dojść do porozumienia. Razem przeszli przez dramat jakim jest śmierć dziecka, ale nadal jest im ciężko. W 2319 odcinku "Na Wspólnej" zakochani pokłócą się o to, kto powinien zrezygnować z pracy dla małej Michalinki. Bogdan będzie chciał, by to Joanna zamknęła swój interes i poszła na urlop, bo on nie chce wyjść przed kolegami na pantoflarza! 

-W mojej firmie jeszcze żaden facet nie poszedł na urlop ojcowski. Nie zamierzam być pierwszym i wystawić się na pośmiewisko kolegów! - rzuci Berg bez zastanowienia, a Joanna będzie naprawdę wściekła.

Ich kłótnie przerwie telefon ze szpitala. W 2320 okaże się, że Kasia (Julia Chatys) trafiła do szpitala po zażyciu śmiertelnej dawki dopalaczy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: