SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka nie przyzna się Rafałowi do zdrady z Darkiem

Na Wspólnej. Agnieszka nie przyzna się Rafałowi do zdrady z Darkiem

11.07.2016, godz. 14:15
Na Wspólnej odcinek 2279. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Rafał Sobczak (Lech Mackiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2279. Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter), Rafał Sobczak (Lech Mackiewicz) foto: TVN/X-NEWS

W "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) wdała się w romans ze stażystą Darkiem (Michał Mikołajczak), ale dopilnuje, by Rafał (Lech Mackiewicz) o niczym się nie dowiedział. W 2310 odcinku "Na Wspólnej" Olszewska wyląduje z aplikantem w łóżku, a potem będzie chciała go zwolnić. Gdy w 2317 odcinku "Na Wspólnej" Sobczak zaproponuje jej przeprowadzkę do domku na wsi, prawniczka nie będzie zachwycona. Wizja życia z młodszym kochankiem jednak jej się spodoba?

"Na Wspólnej" odcinek 2317 - poniedziałek, 1.08.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Agnieszka wdała się w romans ze stażystą, a to było spore zaskoczenie dla widzów serialu. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" zobaczymy jak Olszewska walczy sama ze sobą i próbuje ukryć zdradę przed życiowytm partnerem.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola zerwie z Klaudią dla Błażeja

W 2310 odcinku "Na Wspólnej" prawniczka wyląduje w łóżku z Dariuszem, ale potem tego pożałuje. Kobieta będzie chciała zwolnić kochanka, ale on tak łatwo się nie podda.

Niczego nieświadomy Rafał zacznie planować odległą przyszłość i w 2317 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzi partnerkę w pracy i opowie jej o możliwości zakupu domku na wsi.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Małgorzata Socha w ciąży? Scenarzyści zmieniają wątek Zuzy Hoffer

Olszewska nie będzie zachwycona jego niezapowiedzianą wizytą w pracy. Wizja wspólnej emerytury z dala od miasta i z kredytem na kartu także jej nie ucieszy. Rafał nie zrozumie reakcji ukochanej. Mogliby być przecież razem i żyć spokojnie w pięknych okolicznościach przyrody.

Agnieszka ma jednak zupełnie inną wizję przyszłości i bardzo prawdopodobne, że nie widzi w niej Rafała. Czy w nowych odcinkach "Na Wspólnej" prawniczka przyzna mu się do zdrady?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: