SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka. Jasnowidz odnajdzie syna Ilony i Maksa?

Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka. Jasnowidz odnajdzie syna Ilony i Maksa?

27.06.2016, godz. 10:44
Na Wspólnej 2314, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz), jasnowidz (Tomasz Bielawiec)
Na Wspólnej 2314, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz), jasnowidz (Tomasz Bielawiec) foto: TVN/X-NEWS

Kto porwał Wiktorka (Mateusz Łukawski) z "Na Wspólnej"? Na to pytanie widzowie długo nie poznają odpowiedzi. Porwanie Wiktorka będzie o tyle tajemnicze, że syn Ilony Zdybickiej (Anna Samusionek) i Maksa Brzozowskiego (Adam Fidusiewicz) zostanie uprowadzony podczas spaceru z nianią. Zamaskowany porywacz zniknie z Wiktorkiem nie pozostawiając żadnego śladu. W 2314 odcinku "Na Wspólnej" w poszukiwania dziecka włączy się jasnowidz, który powie szalejącym ze strachu rodzicom, że choć Wiktorek żyje, to grozi mu wielkie niebezpieczeństwo.

"Na Wspólnej" odcinek 2314 - wtorek, 26.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Dramatyczne porwanie Wiktorka w 2305 odcinku "Na Wspólnej" będzie początkiem horroru Maksa i Ilony, którzy stracą syna w bardzo dziwnych okolicznościach. I to w dniu, w którym Zdybicka złoży w sądzie wniosek o wyłączne prawo nad dzieckiem. Właśnie dlatego Brzozowski zacznie podejrzewać byłą kochankę o porwanie ich syna. Ten trop okaże się jednak chybiony.

Patrz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha w ciąży? Już zmieniają scenariusz Na Wspólnej

Ilona, tak samo jak Maks, będzie wstrząśnięta wiadomością, że podczas spaceru z nianią Teresą (Kamila Salwerowicz) jakiś zakapturzony mężczyzna zabrał jej dziecko z wózka i uciekł z Wiktorkiem. Maks nie uwierzy w niewinność Ilony, ale Izabela (Anna Korcz) przekona syna, że przecież Zdybicka nie mogłaby być zdolna do takiej podłości.

Tymczasem policja rozpocznie poszukiwania Wiktorka, które przez wiele dni nie przyniosą żadnych rezultatów. Maks w napięciu będzie czekał na telefon od porywacza z żądaniem okupu. Przestępca jednak nie zadzwoni.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Piotr Cyrwus sąsiadem Romana Hoffera. Nowa rola Ryśka z Klanu - ZDJĘCIA

Coraz bardziej załamana Ilona zwróci się po pomoc do jasnowidza. Jak podaje "Świat Seriali" w 2314 odcinku "Na Wspólnej" rodzice Wiktorka spotkają się z jasnowidzem w miejscu gdzie doszło do porwania. Wróżbita wyczuje silne pole energetyczne dziecka. Zapewni, że chłopiec żyje i jest gdzieś w pobliżu. Ale na tym nie koniec, bo według wizji jasnowidza ktoś kto porwał Wiktorka bardzo cierpi i bardzo możliwe, że dziecku grozi niebezpieczeństwo.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: