SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Błażej zrywa z Olą. Nie chce niszczyć jej lesbijskiego związku z Klaudią - ZWIASTUN 2311 odcinka

Na Wspólnej. Błażej zrywa z Olą. Nie chce niszczyć jej lesbijskiego związku z Klaudią - ZWIASTUN 2311 odcinka

20.07.2016, godz. 13:53
Na Wspólnej 2311, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej 2311, Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto:

Błażej (Jakub Świderski) z "Na Wspólnej" odtrąci Olę (Marta Wierzbicka), po tym jak przyłapał ją z Klaudią (Julia Trembecka)! W 2311 odcinku "Na Wspólnej" chłopak przestanie odbierać od Zimińskiej telefony, ale ona zrobi wszystko by się z nim spotkać. Ola będzie zdruzgotana faktem, że Błażej jej unika - w końcu to dla niego rzuciła ukochaną! Czy Ola i Błażej będą razem? A może jednak wybierze Klaudię?

"Na Wspólnej" odcinek 2311 - środa, 20.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ola była z Klaudią, ale lesbijski związek okazał się tylko przygodą gdy na horyzoncie pojawił się Błażej. Zimińska już powiedziała kochance o swoim nowym adoratorze, ale pech w tym, że Błażej widział ostatni pocałunek dziewczyn...

Zobacz: Na Wspólnej. Kasia Berg w szpitalu po dopalaczach

Chłopak poczuł się zwyczajnie oszukany i w 2311 odcinku "Na Wspólnej" będzie unikał kontaktu z Olą i nie odbierze od niej telefonów. Zimińska usłyszy w radio, jak Błażej wyznaje, że został oszukany. Pojedzie na tor wakeboardowy, jednak Błażej nie będzie chciał z nią rozmawiać. W końcu stwierdz, że nie ma zamiaru rywalizować o serce Oli z dziewczyną.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola i Błażej stworzą szalony związek

-Nie chcesz się ze mną spotykać to ok, tylko mi to powiedz. Chcę mieć jasność. Myślisz, że się spotykam z tobą bo mi się nudzi? - powie Ola dając Błażejowi do zrozumienia, że się w nim zakochała.
-Może twoja dziewczyna jest zajęta? - rzuci zraniony chłopak.

Czy Oli uda się wszystko wyjaśnić? Czy Błażej jednak zdobędzie serce Zimińskiej? Fanów serialu "Na Wspólnej" czekają niespodziewanie zwroty akcji!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2311 odcinka"Na Wspólnej" >>>Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: