SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Agnieszka prześpi się z Darkiem, a potem wyrzuci go z pracy

Na Wspólnej. Agnieszka prześpi się z Darkiem, a potem wyrzuci go z pracy

09.07.2016, godz. 09:26
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2316. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Agnieszka (Katarzyna Walter) ulegnie Darkowi (Michał Mikołajczak), a potem zrujnuje jego karierę! W 2311 odcinku "Na Wspólnej" po namiętnym wieczorze, Olszewska postanowi zwolnić aplikanta! Żbik będzie w szoku. Szefowa wylądowała z nim w łóżku, a teraz zrujnuje jego karierę? W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Darek będzie próbował przekonać Agnieszkę, że z nim będzie szczęśliwa, ale ona postawi mu ultimatum.

"Na Wspólnej" odcinek 2311 - środa, 20.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Agnieszka zatrudniła Darka w swojej kancelarii, a młody i ambitny aplikant szybko zaczął ją adorować. Olszewska początkowo była podekscytowana, ale gdy dojdzie między nimi do zbliżenia, Agnieszka postanowi zakończyć tę znajomość, żeby nie narażać swojego związku z Rafałem (Lech Mackiewicz).

Zobacz: Na Wspólnej. Ola zerwie z Klaudią dla Błażeja

W 2310 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka zaniepokojona bliskimi relacjami ze stażystą zaproponuje mu pracę w kancelarii swojego znajomego. Darek jednak nie da się tak łatwo zbyć i zacznie namiętnie całować Olszewską.

Prawniczka nie zaprotestuje, a na pocałunkach się nie skończy. Agnieszka i Dariusz wylądują razem w łóżku!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Małgorzata Socha w ciąży? Scenarzyści zmieniają wątek Zuzy Hoffer

W 2311 odcinku "Na Wspólnej" Olszewską zaczną dręczyć wyrzuty sumienia. Kobieta będzie oschła i stanowcza. Zdecydowanym tonem postawi Darkowi ultimatum - albo on sam odejdzie do innej kancelarii, albo ona będzie musiała go zwolnić. Czy Żbik przekona Agnieszkę, że najważniejsze są ich uczucia, a nie to, co pomyślą ludzie?

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" aplikant będzie próbował wyjaśnić Olszewskiej, że naprawdę się w niej zakochał, a nie sypia z szefową tylko dla zawodowego awansu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: