SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Seks Agnieszki i Darka. Gorące sceny w kancelarii - ZWIASTUN 2310 odcinka

Na Wspólnej. Seks Agnieszki i Darka. Gorące sceny w kancelarii - ZWIASTUN 2310 odcinka

19.07.2016, godz. 07:42
Na Wspólnej odcinek 2310. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter)
Na Wspólnej odcinek 2310. Dariusz Żbik (Michał Mikołajczak), Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter) foto: TVN/X-NEWS

Namiętny romans w "Na Wspólnej"! Agnieszka Olszewska (Katarzyna Walter, 56 l.) straci głowę dla Darka Żbika (Michał Mikołajczak), dwa razy młodszego stażysty, który niedawno rozpoczął pracę w jej kancelerii. I choć długo będzie się wzbraniała przed tą miłością, to w 2310 odcinku "Na Wspólnej" spędzi z nim noc i zdradzi swojego partnera Rafała (Lech Mackiewicz). Szybko jednak pożałuje seksu z Darkiem. Postawi postawi młodemu kochankowi ostre warunki - albo Darek dobrowolnie odejdzie do innej kancelarii, albo ona go wyrzuci. Zobaczcie zwiastun 2310 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2310 - wtorek, 19.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Agnieszka i Darek z "Na Wspólnej" zostaną kochankami! Widzowie, którzy w miarę uważnie śledzą ten wątek bohaterów już od samego początku spodziewali się takiego rozwoju sytuacji. Coraz bardziej samotna, lekceważona przez ukochanego Agnieszka znajdzie pocieszenie i chwilę zapomnienia przy młody stażyście, który nie ukrywa, że jest nią zachwycony. Pytanie tylko czy intencje Darka są szczere. Bo bardzo możliwe, że Żbik chce zrobić karierę prawnika przez łóżko swojej szefowej.

Patrz: Na Wspólnej. Ola zerwie z Klaudią dla Błażeja

To jednak nie zmienia faktu, że w 2310 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka da się ponieść namiętności. I to chwili gdy zdecydowanym tonie poinformuje go, że może zacząć pracę w kancelarii jej znajomego. Darek nie da się tak łatwo zbyć. Jak podaje "Świat Seriali" pochwyci szefową w ramiona i zacznie ją namiętnie całować. Agnieszka nie zaprotestuje. Spragniona męskiej czułości podda się pieszczotom Darka i spędzi  z nim gorącą noc.

Następnego ranka Rafał będzie zaskoczony widząc Agnieszkę gotową do wyjścia do pracy. Dopiero teraz zacznie się martwić, że jego ukochana za dużo pracuje. Ale jego słowa nie dotrą do Agnieszki, która myślami wciąż będzie w łóżku z Darkiem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Małgorzata Socha w ciąży? Scenarzyści zmieniają wątek Zuzy Hoffer

Szybko jednak nastąpi opamiętanie. W kancelarii Olszewska powie Darkowi, że popełniła wielki błąd i nie zamierza nigdy więcej tego powtórzyć. Wciąż bowiem kocha Rafała i nie chce kończyć tego związku dla przelotnego romansu ze stażystą. Ale serce będzie podpowiadało jej coś innego. Idąc jednak za głosem rozsądku Agnieszka zażąda od Darka, by odeszł z pracy, w przeciwnym razie go wyrzuci.

Darek nie oduści. Zapewni dwa razy starszą kochankę, że naprawdę mu na niej zależy i wcale nie zamierza jej wykorzystać, by zrobić karierę. Olszewska uwierzy w jego słowa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2310 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: