SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola rzuci Klaudię dla Błażeja

Na Wspólnej. Ola rzuci Klaudię dla Błażeja

10.07.2016, godz. 09:12
Na Wspólnej odcinek 2304. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2304. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Ola (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" przejrzy na oczy i zostawi Klaudię (Julia Trembecka) dla Błażeja (Jakub Świderski), który od jakiegoś czasu próbuje ją poderwać. Decyzja córki z pewnością ucieszy Marka (Grzegorz Gzyl), który nie popierał lesbijskiego związku Oli. W 2310 odcinku "Na Wspólnej" Zimińska stanie twarzą w twarz z Klaudią, która nieoczekiwanie wróci z Amsterdamu. Ola wyzna ukochanej szczerze, że podczas jej nieobecności zakochała się w kimś innym. Czy Ola i Błażej z "Na Wspólnej" pasują do siebie?

"Na Wspólnej" odcinek 2310 - wtorek, 19.07.2016, godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej"Ola przeżyła lesbijską przygodę z Klaudią, ale ten związek szybko dopiegnie końca. Niedawno w "Na Wspólnej" Bracka wyjechała do Amsterdamu, a w czasie jej nieobecności Błażej nie dał Oli o sobie zapomnieć.

Patrz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka! Kto uprowadzi syna Maksa i Ilony Zdybickiej?

Chłopak zabierał Olę na randki i czule się nią zajmował dając jej do zrozumienia, że jest dobrym kandydatem na życiowego partnera. Zimińska biła się z myślami, ale w końcu postanowiła raz na zawsze zakończyć związek z Klaudią.

W 2309 odcinku "Na Wspólnej" Błażej odwiedzi Olę i wypije napój przygotowany przez jej ojca. W szklance pechowo znajdą się pistacje, na które chłopak jest uczulony! Przerażona Zimińska wezwie pogotowie, a w szpitalu błagalnym tonem poprosi lekarzy, by powiedzieli co się dzieje z jej chłopakiem.

Błażej wszystko usłyszy i będzie zachwycony, że Ola traktuje go tak poważnie. Po wizycie w szpitalu Zimińska spotka się z siostrą i powie jej o swoich zamiarach - Wiem, żę powinnam jak najszybciej uczciwie porozmawiać z Klaudią, choć wiem, że to nie będzie dla niej łatwe. Boję się zranić dziewczynę, która tyle dla mnie znaczyła - wyzna Ola.

Zobacz: Na Wspólnej. Koniec lesbijskiego romansu w Na Wspólnej. Klaudia nie wróci do Oli

Niedługo później w 2310 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia nieoczekiwanie przyjedzie do Polski i spotka się z ukochaną Olą. Na powitanie rzuci się jej na szyję i zacznie namiętnie całować. Pech zechce, że wszystko zobaczy Błażej.

Tymczasem Ola powie Klaudii całą prawdę i wyzna, że związek na odległość nie ma dla niej sensu. Bracka będzie załamana. Ze łzami w oczach zacznie przekonywać Olę, żeby jej nie zostawiała i na koniec zarzuci jej, że zabawiła się jej uczuciami.

Wieczorem Ola zadzwoni do Błażeja, ale on nie odbierze. Zamiast tego wyzna w swojej audycji, że dziewczyna którą pokochał bardzo go zawiodła. Czy Zimińskiej uda się dotrzeć do Błażeja i wszystko mu wyjaśnić? W końcu to dla niego zerwała z Klaudią!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: