SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Co się stało z Wiktorkiem? Maks oskarża Ilonę o porwanie syna - ZWIASTUN 2306 odcinka

Na Wspólnej. Co się stało z Wiktorkiem? Maks oskarża Ilonę o porwanie syna - ZWIASTUN 2306 odcinka

11.07.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski)
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski) foto:

Czy to Ilona (Anna Samusionek) z "Na Wspólnej" porwała własnego syna? W 2306 odcinku "Na Wspólnej" Maks (Adam Fidusiewicz) oskarży Zdybicką o uprowadzenie Wiktorka (Michał Szyszkowski). Czy słusznie? Jego była kochanka jest mściwa i wyrachowana, ale raczej nie byłaby gotowa na taką zagrywkę. Dopiero w nowych odcinkach "Na Wspólnej" dowiemy się, że za porwaniem chłopca stoi ktoś, kogo Brzozowski nigdy by o to nie podejrzewał.

"Na Wspólnej" odcinek 2306 - wtorek, 12.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Wiktorek padł ofiarą porywaczy, a Maks niewiele myśląc o wszystko oskarża Ilonę. Brzozowski jest przekonany, że Zdybicka porwała syna, żeby udowodnić, że nie pozwoli sobą pomiatać.

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

W "Na Wspólnej" Zdybicka zdradziła Maksa, a on ją rzucił i znacznie ograniczył jej możliwość kontaktu z synem. Gdy w 2305 odcinku "Na Wspólnej" Wiktorek został uprowadzony Maks uznał, że to zemsta jego dawnej partnerki i biologicznej matki chłopca.

Sprawa okaże się jednak dużo bardziej poważna. W 2306 odcinku "Na Wspólnej" Maks wpadnie do mieszkania Zdybickiej - Gdzie on jest? - rzuci Brzozowski od progu i zacznie szarpać Ilonę.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Wiktorek porwany! To Ilona porwała syna Maksa?

Kobieta będzie załamana informacjami o porwaniu i do niczego się nie przyzna. Ojciec chłopca będzie jednak pewien, że Zdybicka jest świetną aktorką i tylko "gra" załamaną, a tak na prawdę ukrywa przed nim syna.

Zamieszani w poszukiwania policjanci z pewnością przeszukają dom Ilony, ale ku zdziwieniu Maksa nie znajdą tam dziecka. Wkrótce w "Na Wspólnej" okaże się, że za porwaniem Wiktorka stoi jego opiekunka. Kobieta, której Brzozowski ufał, porwała mu syna dla okupu!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2306 odcinka"Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: