SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wiktorek porwany! To Ilona porwała syna Maksa?

Na Wspólnej. Wiktorek porwany! To Ilona porwała syna Maksa?

07.07.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski)
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski) foto:

Dramat w "Na Wspólnej"! Ilona (Anna Samusionek) i Maks (Adam Fidusiewicz) walczą o dziecko, a tymczasem Wiktorek (Mateusz Łukawski) pada ofiarą porywaczy! W 2305 odcinku "Na Wspólnej" gdy do Brzozowskiego dociera wiadomość o porwaniu syna od razu oskarża swoją byłą partnerkę, która przecież próbowała odebrać mu dziecko. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Iza (Anna Korcz) nie uwierzy, że Zdybicka byłaby do tego zdolna jednak Wiktorek będzie czuć się swobodnie w towarzystwie "porywacza". Kto stoi za tragedią Maksa? Czy Ilona byłaby gotowa zrobić mu takie świństwo?

"Na Wspólnej" odcinek 2305 - poniedziałek, 11.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Ilona i Maks nie są już razem, a fani serialu "Na Wspólnej" z pewnością domyślają się, że teraz bohaterów walka o dziecko. To będzie jednak niewyrównany pojedynek!

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

W "Na Wspólnej" Zdybicka, która widzi, że nie ma już szans na odzyskanie Maksa postanowi odebrać mu prawa rodzicielskie. Kobieta zgłosi się po pomoc prawną i dowie się, że musi wykazać, że Maks zwyczajnie zaniedbuje Wiktoria.

Cwana Ilona szybko wcieli w życie swój nikczemny plan. Już w 2301 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka zaczepi na spacerze synka z opiekunką. Teresa (Kamila Salwerowicz) będzie w szoku, gdy Ilona zacznie oczerniać Brzozowskiego i pokaże jej siniaki, które są jego sprawką! Doda też, że ojciec Wiktoria ostatnio źle się prowadzi i nie ma czasu dla syna.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Smolny wykorzysta Kubę, by odzyskać Basię

Niedługo później sprawy nabiorą nieoczekiwanego tempa. W 2305 odcinku "Na Wspólnej" Maks dowie się, że jego syn został porwany. Mężczyzna szybko zjawi się na miejscu, a opiekunka zacznie go przepraszać twierdząc, że została ogłuszona i dalej nic nie pamięta. Ojciec Wiktorka będzie pewien, że za wszystkim stoi Ilona, która kilka dni wcześniej zapewniała nianię, że zrobi wszystko, żeby odzyskać syna.

W zapewnienia Maksa nie uwierzy jednak Iza (Anna Korcz). Kobieta uzna, że Ilona choć bywa bezwzględna - nie zrobiłaby czegoś tak podłego. W końcu Maks sam zacznie mieć wątpliwości widząc wielką rozpacz Ilony. Tymczasem Wiktorek będzie czuł się swobodnie w towarzystwie porywacza. Czy za porwaniem stoi matka chłopca, a Brzozowski uwierzył w jej aktorską grę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: