SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

14.06.2016, godz. 10:56
Na Wspólnej odcinek 2304. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej odcinek 2304. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Lesbijka Ola (Marta Wierzbicka) z "Na Wspólnej" jednak woli facetów! Romans Oli i Klaudii (Julia Trembecka) będzie zagrożony przez Błażeja (Jakub Świderski. Zakochany w Oli chłopak wykorzysta fakt, że Klaudia Bracka wyjechała do Holandii i zbliży się do Zimińskiej. Nie dość, że wyciągnie Olkę na randkę, to jeszcze w 2304 odcinku "Na Wspólnej" pocałuje ją. Ola będzie tak zaskoczona pocałunkiem Błażeja, że nie zaprotestuje. Mało tego! Poczuje się dzięki niemu naprawdę szczęśliwa. Zdradzi Klaudię z chłopakiem i nie przyzna się do tego.

"Na Wspólnej" odcinek 2304 - czwartek, 7.07.2016, godz. 20.15 w TVN

Przyszłość lesbijskiego związku Oli i Klaudii z "Na Wspólnej" rysuje się w czarnych barwach. A wszystko przez Błażeja, który zakochany w Zimińskiej będzie starał się przekonać ją, że Klaudia nie jest najlepszym wyborem. Po wyjeździe Klaudii do Holandii dostanie swoją szansę, żeby Olka zwróciła wreszcie na niego uwagę.

Patrz: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka! Kto uprowadzi syna Maksa i Ilony Zdybickiej?

A zacznie się od tego, że w 2301 odcinku "Na Wspólnej" Ola przyjmie od Błażeja zaproszenie na randkę. Chłopak postara się, żeby jego ukochanej nie brakowało mocnych wrażeń. Zabierze ją nad zalew gdzie będzie popisywał się umiejętnościami pływania na desce. Zimińska zachwyci się patrząc na Błażeja i sama także próbuje swoich sił w wakeboardingu.

Spotkanie z Olą sprawii, że Błażej zaangażuje się jeszcze bardziej w tę znajomość. I nie będzie go wcale odstraszało to, że Zimińska cały czas jest w związku z Klaudią. Dojdzie do wniosku, że lesbijskie skłonności Oli uda mu się zwalczyć jego męskim urokiem. Tymczasem Ola zda sobie sprawę, że z Klaudią nie jest już tak jak kiedyś. Związek na odległość znacznie ochłodzi relacje kochanek. Zimińska zacznie się zastanawiać czy mają przed sobą jeszcze jakąś przyszłość.

Kilka dni po randce z Błażejem, w 2304 odcinku "Na Wspólnej", Olka dowie się od koleżanki, że Błażej pracuje w radiu. Dziewczyny postanowią posłuchać jego audycji. Błażej na antenie opowie o tym, jak powoli udaje mu się zdobyć Olę, w której się zakochał!

Zobacz: Na Wspólnej. Powrót Anny Guzik do Na Wspólnej. Żanetę i Wojtka czekają trudne chwile

Przy pierwszej nadarzającej się okazji Ola urządzi mu awanturę, że opowiada o jej prywatnych sprawach na antenie. Chłopak nie będzie się tłumaczyć z tego, że publicznie wyznał jej miłość. Zaskoczona słowami Błażeja Olka nie zaprotestuje gdy chłopak zacznie ją całować. Po pocałunku z Błażej szczęśliwa wróci do domu i nie odbierze telefonu od Klaudii, która zostawi jej na poczcie głosowej wiadomość, że bardzo tęskni i ciągle o niej myśli. Ola poczuje się jakby zdradzała swoją dziewczynę z Błażejem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: