SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Michał po latach spotka dręczyciela z domu dziecka. Zemści się?

Na Wspólnej. Michał po latach spotka dręczyciela z domu dziecka. Zemści się?

18.06.2016, godz. 16:00
Na Wspólnej odc. 2304. Janusz Szymaniak (Mirosław Baka), Michał Brzozowski (Robert Kudelski)
Na Wspólnej odc. 2304. Janusz Szymaniak (Mirosław Baka), Michał Brzozowski (Robert Kudelski) foto: TVN/X-NEWS

Koszmar Michała (Robert Kudelski) sprzed lat powraca. W 2304 odcinku "Na Wspólnej" Kinga (Ilona Wrońska) spotka koleżankę z czasów szkolnych i zaprosi ją na obiad. Kobieta zjawi się u Brzozowskich w towarzystwie swojego męża, który okaże się oprawcą Michała z domu dziecka! Mąż Kingi będzie w szoku. A czy w "Na Wspólnej" Janusz (Mirosław Baka) przypomni sobie, że mężczyzna, z którym je kolację jest jednym z jego podopiecznych z sierocińca?

"Na Wspólnej" odcinek 2304 - czwartek, 7.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Michał przeżyje prawdziwy dramat, gdy stanie twarzą w twarz z oprawcą sprzed lat. A wszystko będzie jedynie kwestią przypadku..

Patrz: Na Wspólnej. Basia i Smolny rozwiodą się? Grażyna Wolszczak ujawnia kulisy Na Wspólnej

W 2304 odcinku "Na Wspólnej" Kinga spotka w nowej szkole Ignasia (Bartek Kaszuba) swoją przyjaciółkę z liceum. Brzozowska zaprosi Magdę (Marzena Bergmann) razem z mężem na kolację. Oczywiście nie będzie miała pojęcia, że wpuszcza pod swój dach mężczyznę, który zrujnował życie Brzoozwskiego.

Wizyta Magdy i Janusza Szymaniaków tylko z pozoru będzie wyglądać na sympatyczne, towarzyskie spotkanie. Bo Michał na widok Janusza zacznie się dziwnie zachowywać. Na jego twarzy pojawi się przerażenie, ale ani Kinga ani Szymaniakowie nie zorientują się o co chodzi. Tym bardziej, że Janusz nie rozpozna w Michale swojego dawnego wychowanka z domu dziecka. 

Przeczytaj: Na Wspólnej. Ola zdradzi Klaudię z Błażejem - ZDJĘCIA

Michał od razu przypomni sobie twarz oprawcy z sierocińca, którego nigdy więcej nie chciał spotkać. Brzozowski zacznie wypytywać Janusza o sprawy zawodowe. Szymaniak wspomni, że całe życie był związany ze szkolnictwem, ale nie doda, że pracował w sierocińcu.

Brzozowski będzie rozkojarzony i wściekły jednocześnie. Od razu po wizycie "nowych znajomych" swojej żony zadzwoni do swojego przyjaciela z dzieciństwa, Marcina (Piotr Nowak), by powiedzieć mu, że spotkał bestię z sierocińca. Czy Michał zechce się zemścić za krzywdy sprzed lat? Czy Kinga w końcu dowie się, kim tak na prawdę jest mąż jej przyjaciółki?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: