SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Krwawa bójka Norberta z mężem Kaliny

Na Wspólnej. Krwawa bójka Norberta z mężem Kaliny

05.07.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej odc. 2303. Norbert (Michał Malinowski)
Na Wspólnej odc. 2303. Norbert (Michał Malinowski) foto: TVN/X-NEWS

Rozlew krwi w "Na Wspólnej"! Konfrontacja Norberta (Michał Malinowski) i Sylwka (Karol Pocheć) od samego początku była nieunikniona. Tym bardziej teraz kiedy mąż Kaliny (Karolina Nowakowska) już wie o jej romansie z młodym studentem. W 2303 odcinku "Na Wspólnej" to Norbert pierwszy atakuje rywala, ale górą w tym starciu jest Sylwek, który jako były więzień wie jak powolić przeciwnika jednym ciosem.

"Na Wspólnej" odcinek 2303 - środa, 6.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Romans Kaliny i Norberta z "Na Wspólnej" powoli odchodzi do przeszłości. Kochankowie nie mogą być razem ze względu na Sylwka, który po dziesięciu latach wyszedł z więzienia i domaga się swoich praw męża i ojca Rafała (Michał Więckowski).

Patrz: Na Wspólnej. Agnieszka prześpi się ze stażystą Darkiem i wyrzuci go z pracy

W 2303 odcinku "Na Wspólnej" Kalina decyduje się na bolesne rozstanie z Norbertem. - Nie możemy być razem... Wybacz mi - mówi ukochanemu nic więcej nie wyjaśniając. Norbert nie może pogodzić się z tym, że Kalina – w imię szczęścia syna – zostawia go dla człowieka, do którego nic nie czuje, który jest dla niej prawie obcy. Nie zamierza tego tak zostawić.

Zobacz: Na Wspólnej. Ola zerwie z Klaudią dla Błażeja

Jeszcze tego samego dnia podejmuje desperacką walkę o Kalinę. Zaczaja się na Sylwka i przystępuje do agresywnego ataku. Nie zdaje sobie sprawy, co to znaczy starcie z byłym więźniem, który za kratkami miał nie takich jak on przeciwników. Sylwek wpada w szał i bije Norberta tak dotkliwie, że chłopak od razu zalewa się krwią. - Odpieprzysz się ode mnie, mojej żony i mojego syna, to nic ci nie będzie! Jasne? - grozi kochankowi Kaliny.

Po powrocie do domu współlokatorzy Norberta nie mogą uwierzyć własnym oczom widząc go w tym stanie. Eliza (Katarzyna Chorzępa) opatruje rannego przyjaciela, a Bruno (Dawid Czupryński) i Jarek (Wojciech Rotowski) radzą mu, by dla własnego dobra trzymał się z daleka od Kaliny i jej męża.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: