SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Kalina zostawi Norberta dla swojego męża Sylwka?

Na Wspólnej. Kalina zostawi Norberta dla swojego męża Sylwka?

04.07.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski)
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski) foto: TVN/X-NEWS

Miłosne rozterki Kaliny (Karolina Nowakowska) z "Na Wspólnej" zwiastują jej rozstanie z Norbertem (Michał Malinowski)! Romans ze sporo młodszym studentem daje Kalinie dużo szczęścia, ale od chwili gdy wrócił jej mąż Sylwek (Karol Pocheć) nic nie już takie samo. W 2302 odcinku "Na Wspólnej" Kalina bije się z myślami czy powinna zostawić kochanka i dać szansę mężowi. Tym bardziej, że widzi jak Rafał (Michał Więckowski) świetnie się dogaduje z ojcem.

"Na Wspólnej" odcinek 2302 - wtorek, 5.07.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kochanek Norbert czy mąż Sylwek? W kolejnych premierowych odcinkach "Na Wspólnej" przed Kaliną trudny wybór, bo w grę wchodzą przecież nie tylko jej uczucie, ale także, a może nawet przede wszystkim dobro jej syna Rafała. Chłopiec jest w takim wieku, że teraz najbardziej potrzebuje ojca. A Sylwek, po odsiedzeniu dziesięciu lat za kratkami więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej chce naprawić błędy z przeszłości

Patrz: Na Wspólnej. Ola i Błażej będą razem! Co na to Klaudia?

W 2302 odcinku "Na Wspólnej" Sylwek jest już pewny, że Kalina ma romans z Norbertem. Intymne smsy, które znalazł w telefonie żonie wzbudziły jego podejrzenia, ale teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Odkrywa romans Kaliny z młodym studentem kiedy widzi jak jego ukochana całuje się z kochankiem.

Chowa jednak dumę do kieszeni i błaga żonę, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Czekał na nią kilka lat - tylko to trzymało go przy życiu! Przy okazji kpi jednak z miłosnej przygody Kaliny. - Ładna historia... Ty ją wymyśliłaś, czy ten student pizduś?!

Przeczytaj: Na Wspólnej. Agnieszka zakocha się w Darku i wyląduje z nim w łóżku

Kalina, widząc świetne relacje Sylwka z synem, zaczyna mieć wątpliwości kogo wybrać… Kocha Norberta, ale przecież nie może być taką egoistką, by świadomie pozbawiać Rafała rodziny. Waha się jak powinna postąpić, a jej dziwne zachowanie nie umyka uwadze Norberta, który zauważa, że jego kochanka coś przed nim ukrywa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: