SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Romans Norberta i Kaliny wyjdzie na jaw! Sylwek odkryje intymne smsy żony - ZWIASTUN 2300 odcinka

Na Wspólnej. Romans Norberta i Kaliny wyjdzie na jaw! Sylwek odkryje intymne smsy żony - ZWIASTUN 2300 odcinka

30.06.2016, godz. 10:25
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski)
Na Wspólnej. Kalina (Karolina Nowakowska), Sylwek Jędrzejczyk (Karol Pocheć), Norbert (Michał Malinowski) foto: TVN/X-NEWS

Wpadka kochanków z "Na Wspólnej"! Kalina (Karolina Nowakowska) i Norbert (Michał Malinowski) długo utrzymywali swój romans w tajemnicy przed jej mężem, ale wystarczy chwila nieuwagi, by wszystko się wydało. W 2300 odcinku "Na Wspólnej" Sylwek (Karol Pocheć) przyszuka telefon Kaliny i zobaczy erotycznego sms-a, którego wysłała do Norberta przed ich namiętną schadzką. Zobaczcie zwiastun 2300 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2300 - czwartek, 30.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

To było do przewidzenia, że wcześniej czy później Sylwek z "Na Wspólnej" przyłapie Kalinę na zdradzie! Od dnia, w którym mąż Kaliny ponownie wkroczył do jej życia stało się jasne, że Norbert nie zagrzeje w nim długo miejsca. Po dziesięciu latach za kratkami więzienia Sylwek zapragnął odzyskać rodzinę i wreszcie być ojcem dla swojego syna Rafała (Michał Więckowski).

Mąż Kaliny był oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i został skazany na odsiadkę. Teraz jednak chce naprawić błędy z przeszłości. Tyle tylko, że Kalina zakochała się w Norbecie, z którym pragnie bać. Nie ma odwagi przyznać się mężowi do romansu i wciąż go oszukuje.

Patrz: Na Wspólnej. Małgorzata Socha w ciąży? Scenarzyści zmieniają wątek Zuzy Hoffer

W 2300 odcinku "Na Wspólnej" Sylwek zrobi kolejny krok na drodze do nowego życia. Powie Kalinie, że ma rozmowę o pracy. Będzie się jednak bał, czy jako były więzień nie będzie miał problemów. Kalina myślami będzie jednak przy Norbercie… Wykorzta pierwszą nadarzającą się okazję, by wysłać sms-a do kochanka i umówić się na gorącą randkę w łóżku.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Anna Guzik wróciła do Na Wspólnej. Żaneta przeżyje koszmar. Jej córka Mania trafi do szpitala - WIDEO

Kiedy tylko mąż wyjdzie z domu, kobieta odwiedzi ukochanego i spędzi z nim upojne chwile na miłosnych igraszkach. Zarówno Kalina jak i Norbert będą mieli świadomość tego, że ich szczęście może nie potrwać długo, że przez jej męża nie będą mogli być razem. Po południu Sylwek sprawdzi telefon żony. Przeżyje szok kiedy odkryje jej intymne sms-y do Norberta!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2300 odcinka"Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: