SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Wojciech Pokora w Na Wspólnej pensjonariuszem w domu starców

Na Wspólnej. Wojciech Pokora w Na Wspólnej pensjonariuszem w domu starców

29.06.2016, godz. 18:30
Na Wspólnej 2299, Monika (Sylwia Gliwa), Stanisław (Wojciech Pokora)
Na Wspólnej 2299, Monika (Sylwia Gliwa), Stanisław (Wojciech Pokora) foto:

Wojciech Pokora dołączy do obsady "Na Wspólnej" po tym Monika (Sylwia Gliwa) wyrokiem sądu trafi do pracy w ośrodku opieki dla seniorów. Już w 2299 odcinku "Na Wspólnej" senatorowa stawi się w domu starców i pozna swojego podopiecznego. Pan Stanisław (Wojciech Pokora) będzie nieznośny. Nie polubi Cieślikowej, która będzie go odwiedzać tylko dlatego, że w ataku wściekłości pogryzła policjanta na służbie. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" emitowanych w wakacje 2016?

"Na Wspólnej" odcinek 2299 - środa, 29.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Wakacyjna emisja "Na Wspólnej" to gratka dla fanów seriali. A co lepsze, w premierowych odcinkach pojawi się prawdziwa gwiazda szklanego ekranu! Pan Wojciech Pokora dołączył do obsady hitowej produkcji TVN i wcielił się w rolę pensjonariusza domu starców, do którego trafi Monika po awanturze z funkcjonariuszem!

Zobacz: Na Wspólnej. Atak Moniki na policjanta! Żona senatora Cieślika pogryzie stróża prawa - ZDJĘCIA

W 2294 odcinku "Na Wspólnej" żona senatora znudzona będzie spacerować po mieście. Będzie wściekła i rozdrażniona, bo nie będzie mogła znaleźć odpowiedniego dla siebie zajęcia. Gdy zamyślona przejdzie przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle, zostanie zatrzymana przez patrol policji.

Cieślikowa wpadnie w szał i zacznie wyzywać funkcjonariusza. Gdy to nie pomoże, żona senatora rzuci się na policjanta i zacznie go gryźć przy świadkach! Sprawa nie obejdzie się bez sądu, który skaże Monikę na kilku miesięczną pracę w domu starców.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

W 2299 odcinku "Na Wspólnej" Monika stawi się w ośrodku opieki - Oczekuję, że będzie pani dotrzymywała towarzystwa seniorom i w miarę możliwości służyła im pomocą - wyjaśni szefowa placówki i przedstawi nowej pracownicy jej podopiecznego.

Pan Stanisław nie polubi Moniki. Od razu pozna, że jego opiekunka jest żoną polityka i domyśli się, że jej "praca" to tylko kaprys. W dodatku zacznie ją obrażać i zapewniać, że nie musi z nim marnować swojego cennego czasu. Cieślikowa zagryzie zęby i wyjaśni seniorowi, że zachowała się jak wariatka i teraz odbywa karę. Dopiero w 2300 odcinku "Na Wspólnej" pan Stanisław da się zabrać na spacer, ale to nie znaczy, że zacznie być uprzejmy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: