SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Igor broni Tomka przed ojcem - ZWIASTUN 2299 odcinka

Na Wspólnej. Igor broni Tomka przed ojcem - ZWIASTUN 2299 odcinka

28.06.2016, godz. 19:30
Na Wspólnej odc. 2299. Igor (Kuba Wesołowski), Leszek (Wojciech Majchrzak)
Na Wspólnej odc. 2299. Igor (Kuba Wesołowski), Leszek (Wojciech Majchrzak) foto: TVN/X-NEWS

Rodzinnych kłopotów u Nowaków z "Na Wspólnej" ciąg dalszy! Po tym jak Tomek (Krzysztof Chodorowski) zniknął z pieniędzmi, które wziął od Igora (Kuba Wesołowski) rzekomo na zaległy egzamin na studiach, Leszek (Wojciech Majchrzak) nie ma wątpliwości, że jego młodszy syn znów wpakował się w tarapaty. W 2299 odcinku "Na dobre i na złe" po stronie Tomka kolejny raz staje Igor, który wierzy, że jego brat wróci i jakiś to wszystko wyjaśni. Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2299 - środa, 29.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Powrót Tomka do "Na Wspólnej" i do życia Igora wstrząsnął dość uporządkowym życiem starszego z braci Nowaków. Mimo wielu wątpliwości Igor zgodził się, by Tomek zamieszkał z nim i Elżbietą (Paulina Chapko). Tym samym spełnił prośbę ojca, który poprosił go, by miał oko na Tomka i spróbował jakoś do niego dotrzeć.

Patrz: Na Wspólnej. Ola zerwie z Klaudią dla Błażeja

Niestety nie jest to łatwe, bo Tomek to typ zbuntowanego imprezowicza. Choć jest już dorosłym facetem wciąż zachowuje się jak rozwydrzony nastolatek. Pije, pali marihuanę i zadaje się z podejrzanym towarzystwem. Igor, który sam miał w przeszłości podobne przeżycia, postanowił wskazać bratu właściwą drogę życiową.

W 2299 odcinku "Na Wspólnej" Igor znowu broni Tomka przed ojcem. Po tym jak chłopak zniknął, Igor uspokaja wkurzonego Leszka, że to jeszcze nie oznacza nic złego. Zamiast kary, proponuje dać bratu jeszcze jedną szansę… Widać bowiem, że Tomek jest bardzo zagubiony i teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje ojcowskiej troski i wsparcia Igora.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Porwanie Wiktorka! Kto uprowadzi syna Maksa i Ilony Zdybickiej?

Jeszcze tego samego dnia Tomek sprzedaje swój telefon i oddaje Igorowi pieniądze. Jest jednak obrażony, że brat zwątpił w jego uczciwość i nie chce słyszeć o ponownym zamieszkaniu w jego mieszkaniu. - Wyjdziesz stąd, to ja za tobą pójdę. Będę cię szukał aż cię znajdę. Znajdę cię i namówię, żebyś wrócił do nas!
- A dlaczego? - Tomek jest zaskoczony tymi słowami. - Bo jesteś moim bratem - zapewnia go Igor.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2299 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: