SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ignaś pobity przez Olka. To zemsta za Julię - ZWIASTUN

Na Wspólnej. Ignaś pobity przez Olka. To zemsta za Julię - ZWIASTUN

28.06.2016, godz. 07:20
Na Wspólnej odc. 2298. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski), Ignaś (Bartek Kaszuba)
Na Wspólnej odc. 2298. Kinga (Ilona Wrońska), Michał (Robert Kudelski), Ignaś (Bartek Kaszuba) foto: TVN/X-NEWS

Brutalna napaść w "Na Wspólnej"! Ignaś Brzozowski (Bartek Kaszuba) ofiarą burzliwego rozstania Michała (Robert Kudelski) i Julii Zdrojowskiej (Katarzyna Kołeczek). W 2298 odcinku "Na Wspólnej" Ignaś zostaje pobity w szkole przez Olka (Eryk Pawlikowski), syna byłej kochanki Michała. Chłopieć mści się na nim  za to, że jego mama została sama i przez Brzozowskiego jest nieszczęśliwa.

"Na Wspólnej" odcinek 2298 - wtorek, 28.06.2016, o godz. 20.15 w TVN

Kto by pomyślał, że Olek Zdrojewski z "Na Wspólnej" jest zdolny do takiej podłości! W końcu jeszcze nie tak dawno przyjaźnił się z Ignasiem Brzozowskim, a teraz trakuje go jak najgorszego wroga. Wszystkiemy winni oczywiście są Michał i Julia, którzy po swoim rozstaniu nie potrafili odpowiednio zatroszczyć się o synów. Szczególnie Zdrojewska zaniedbała Olka, który w jednej chwili stracił nie tylko przybranego brata, ale także dom, w którym czuł się bezpiecznie.

Patrz: Na Wspólnej. Córka Żanety w szpitalu. Co się stanie z Manią? - WIDEO

W 2298 odcinku "Na Wspólnej" Michał i Kinga (Ilona Wrońska) znów cieszą się swoją miłością, ale ich szczęście nie trwa długo. Ich spokój mąci Julia, która mimo, że jest daleko wciąż wywiera duży wpływ na małżeństwo Brzozowskich.

Kiedy bowiem Ignaś wraca ze szkoły, okazuje się, że został pobity przez Olka, synka Julii. Chłopiec mścił się za to, że jego mama jest nieszczęśliwa przez Michała. Ignaś martwi się nie tylko tym, że Olek tak go potraktował, ale także tym, że nie ma już najlepszego przyjaciela. Rodzice staraja się pocieszyć Ignasia, który jest bardzo smutny z powodu bójki z Olkiem.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Rysiek z Klanu zostanie Zdzichem w Na Wspólnej

Brzozowski czuje się winny, bo to po części przez niego Olek szuka okazji do zemsty. Ale nie mógł przecież postąpić inaczej. Gdy się dowiedział, że Julia kłamała w sprawie ciąży i poronienia stracił nad sobą panowanie i wyrzucił kochankę z domu. W 2298 odcinku "Na Wspólnej" postanawia porozmawiać z Julią, by jakoś załagodzić konflikt ich synów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2298 odcinka "Na Wspólnej" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: